Opustený dom skrýva desivé tajomstvá. Pozrite si trailer na Blood Bags

Smrteľný chlad v Taliansku.

Po kratšej pauze prinášame opäť niečo z našej obľúbenej filmovej obchodnej agentúry Devilworks, ktorá tentokrát zastupuje horor Blood Bags od talianskeho režiséra Emiliana Ranzaniho, pre ktorého je to celovečerný režisérsky debut. V minulosti stál na kráľovskom tróne pri krátkych filmoch Langliena, Riflessi či Miriam. Scenár napísal napríklad pre segment The Mother of Toads z hororovej antológie The Theatre Bizarre z roku 2011.

Horor Blood Bags je o Tracy, ktorá v Taliansku navštívila svoju kamarátku Petru. Bohužiaľ, pre Tracy je už čas na odchod a i keď jej rozhodne budú chýbať temperamentní talianski muži, najviac sa jej bude cnieť za históriou nasiaknutými budovami. Preto presvedčí Petru na posledné dobrodružstvo, ktoré spočíva v návšteve opusteného domu.

Na smolu pre obe slečny, chodby chladného domu nie sú zďaleka prázdne. Medzi stenami totiž prežíva monštrum, ktorého hlad po čerstvej krvi je jedinou motiváciou jeho existencie. Východy sú odrezané, dievčatá vystrašené a monštrum odhodlané dolapiť svoje koristi…

Režisérovi a scenáristovi E. Ranzanimu s príbehom pomáhal Davide Mela. Vo filme si zahrali Makenna Guyler, Marta Tananyan, Mario Cellini, Denzita Diakovska, Emanuele Turetta či Alberto Sette.

Horor Blood Bags je z produkcie talianskej spoločnosti Grey Ladder a agentúra Devilworks ho hodí na filmový distribučný trh v roku 2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: