Preskočiť na obsah

Oliverov krvavý dvojitý život vo filme Who’s Watching Oliver

Oliver vedie dvojitý život vo filme Who’s Watching Oliver.

Oliver pôsobí ako ustráchaný, životom ubitý a do spoločnosti nezapadajúci jedinec, o ktorom si pár známych a susedov môže jedine tak kolovať vtipy o tichom čudákovi. ktorý je určite úchyl alebo sériový vrah.

Aj keď by to mohol ktokoľvek vysloviť s ironickým úsmevom, nebol by ďaleko od pravdy. Oliver totiž vedie dvojitý život. Cez deň sa ľudí stráni a v noci ich pre zmenu loví v baroch a na nocou zaliatych uliciach. Aj keď sa tomuto koníčku venuje s veľkou vervou, nie je to jeho život uspokojujúcou vášňou. Mentálna nestabilita pohltila jeho myseľ a centrum rozhodovania za samého seba. Veľmi rád by sa z tejto vražednej a krvavej pasce vyslobodil, no nevie ako.

Oliver sa však dočká malej nádeje stelesnenej v jemnej Sophii, ktorú vlastná naivita a túžba pomôcť podhodili uväznenému predátorovi priamo do klietky. Udrží sa Oliver na reťazi a pomôže mu Sophia k úniku z temného tajomného života?

To uvidíte v hororovom režisérskom debute Who’s Watching Oliver od Richieho Moora. So scenárom mu pomohla samotná herecká hviezda filmu Russell Geoffrey Banks a scenárista Raimund Huber (Freerunner, Dragonwolf). Russelovi robila herecké garde Sara Malakul Lane.

Snímku sa na festivalovom turné v tomto roku dosť darilo. Who’s Watching Oliver si odniesol celkovo 6 cien a 12 nominácií, takže už teraz ide o úspešný debut R. Moora.

Film ešte nemá daný presný dátum vydania. Malo by ísť ešte o tento rok.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: