Odporné ľudské experimenty si môžete obzrieť v morbídnom horore Suite 313

Suite 313 nie je pre slabé žalúdky.

Necrostorm je prevažne produkčná a distribučná spoločnosť založená Giuliom De Santim.  Necrostorm rieši svoje projekty in-house a tak väčšina filmov nesie podobne výrazné črty oslavujúce praktické efekty, litre krvi a diabolské deformácie ľudských tiel. Spoločnosť sa hororovým fanúšikom predstavila skutočne zaujímavým počinom Adam Chaplin v roku 2011 a okamžite sa rozbehla s produkciou filmov ako Teater City (2012), Hotel Inferno (2013), Infidus (2015) a The Mildew from Planet Xonader (2015), ktorým si film získal srdcia fanúšikov sci-fi hororovej tvorby 80. rokov.

Medzi pripravovanými filmami nájdeme aj film Suite 313, ktorý preskúma príbeh špeciálneho agenta Alexandra Connora. Ako agent a vyšetrovateľ zareaguje na podnety pre skontrolovanie domu, z ktorého jeho obyvateľka Sandra vykonala niekoľko telefonátov na číslo 911. Alex po príchode zistí, že sa v dome nachádza jeden z jeho kolegov, ktorý na jeden z telefonátov zareagoval 24 hodín predtým. Akoby toho nebolo málo, dom v sebe skrýva obludné tajomstvá. Sandra je totiž oddanou dobrovoľníčkou k službám spoločnosti Lumen Corporation. Jej dom dlho slúžil pre potreby tejto korporácie. Tá sa venovala príšerným experimentom na ľudských subjektoch. A nešlo o pokusy hocijaké, niesli so sebou (ne)náboženskú motiváciu.

V dome sa muselo stať niečo desivé, keď aj oddaná Sandra sa odhodlala zavolať pomoc. Žeby jeden z experimentov nedopadol podľa predstáv? K odpovedi sa Alexander zrejme dopátra, no popritom sa stane svedkom tých najodpornejších výsledkov experimentov a neľudského zaobchádzania. Spoločnosť Lumen Corporation vytvorila z domu cirkus bizarností.

Nájsť informácie o hercoch a kreatívnom tíme bolo náročnejšie. No s najvyššou pravdepodobnosťou sa réžie ujal samotný Giulio De Santi.

Suite 313 vyjde 13. júla tohto roku a keby ste veľmi chceli, film si môžete predobjednať na DVD alebo Blu-Ray, k čomu dostanete okrem iných vecí aj sáčok s falošnou krvou. Necrostorm odosiela zdarma aj na Slovensko. Klik pre zakúpenie flmu.

Trailer: