Preskočiť na obsah

Nový trailer k filmu To poteší fanúšikov románu Stephena Kinga

Nový trailer k To upriamuje pozornosť na detských hrdinov.

Ubehol mesiac s drobnými a máme tu ďalší trailer k očakávanej filmovej adaptácii románu To od Stephena Kinga. Ten prvý z marca tohto roku sa sústredil na tancujúceho klauna Pennywisa, jednu z mnohých podôb hrôzostrašnej entity s apetítom na deti. Kreatívny tím si nemohol priať príjemnejšie prijatie novej adaptácie. Trailer totiž drží rekord najsledovanejšieho traileru počas 24 hodín v celej histórii filmovej tvorby.

Bolo pochopiteľné, že ten istý trik po druhýkrát fungovať nebude a tak sa rozhodli vziať druhý trailer inou cestou. V novej ochutnávke môžeme vidieť našich 7 detských hrdinov, ktorí sú viac známi ako Smoliari (Loser’s club v originále). Ak mal niekto pochybnosti o hereckých schopnostiach mladých budúcich hviezd, môže byť pokojný. Dynamika v kultovej detskej partii funguje skvele a človek má pocit, že doslova ožili z knižnej predlohy.

Samozrejme, trailer si pripravil kúsok z obľúbeného klauna a uvidíte kúsoček z jeho balónového umenia.

Pripomíname, že táto filmová adaptácia sa bude skladať z dvoch samostatných filmov. Prvý z nich (ku ktorému patria oba trailery) sa bude sústrediť na detstvo hlavných hrdinov a kreatúry To, terorizujúcej mestečko Derry v štáte Maine. Druhá časť bude rozprávať príbeh dospelých hrdinov a o ich návrate do nočnej mory. Natáčanie druhej časti sa už údajne začalo a všetko sa pripravuje na rok 2018.

Na scenári pracovali Chase Palmer, Cary Fukunaga (True Detective, Maniac) a Gary Dauberman (Annabelle, Crawlspace).

Siedmych detských hrdinov si zahrali Jaeden Lieberher, Finn Wolfhard, Nicholas Hamilton, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, a Jeremy Ray Taylor. Finna Wolfharda môžete poznať zo seriálového hitu Stranger Things. Pennywisa si zahral Bill Skarsgard.

Film To vyjde 8. septembra 2017 aj v slovenských kinách.

Druhý trailer:

Zábery z traileru:

Plagát: