Nový horor od režiséra Hereditary dostal oficiálny trailer

Oslavy sa začínajú

Midsommar je nový projekt od Ariho Astera, režiséra minuloročného hororového hitu Hereditary. Prvý teaser trailer vyšiel v marci a svojim spracovaním príjemne prekvapil. Dnes uverejnený oficiálny trailer však prezrádza viac zo samotného príbehu, ak vás teda prvé zábery z filmu nezaujali, rozhodne tomu dajte druhú šancu.

Príbeh je o mladej dievčine Dani, ktorá sa po smrti svojich rodičov pripojí k jej priateľovi Christianovi a jeho kamarátom na dobrodružný výlet do drobného dedinského mestečka vo Švédsku. Dani však prekvapia bizarné rituály a tradície spojené s oslavami letného slnovratu. Údajne sa odohrávajú len každých 90 rokov. Okrem tejto podozrivej informácie ju však začne desiť správanie miestnych obyvateľov i ľudí, ktorým dôverovala…

Vo filme sa objavia Florence Pugh, Julia Ragnarsson, Anna Åström, Wil Poulter, Jack Reynor, Liv Mjönes, Ellora Torchia, Louise Peterhoff a ďalší.

Midsommar vyjde 03.07.2019 v kinách v USA. V slovenských a českých kinách vyjde 01.08.2019 vďaka Aerofilms a Continental Film.

Trailer:


Zábery z filmu:

Plagát: