Preskočiť na obsah

Nový Chucky dostal druhý oficiálny trailer

Chucky sa vracia.

Od prvého traileru k pripravovanému remaku Child’s Play (Detská hra) sa zmenilo niekoľko vecí. Film príde do kín o niekoľko týždňov skôr, legendárny Luke Skywalker – Mark Hamill – bol oznámený ako nový hlas Chuckyho a hlavne, samotný výzor Chuckyho bol ukázaný verejnosti 2 dni pred vydaním druhého traileru.

Nový remake klasiky z roku 1988 rozpútal v hororovej komunite divoké vášne, a to hlavne po tom, čo tvorca originálnej série Don Mancini vyjadril pohoršenie nad MGM a ich ideou „modernej“ verzie. Či už je niekto proti alebo za, faktom zostáva to, že príchod nového Chuckyho už nič nezastaví. Režisér Lars Klevberg držal detaily príbehu veľmi dlho pod pokrievkou. Keď sme písali o vydaní prvého traileru, okrem jednej vety sme nedostali absolútne nič.

Veľa sa toho odvtedy nezmenilo, no vďaka druhému traileru už vieme, že nový Chucky – hračka značky Buddi (v originále Good Guy) – má funkcie napojenia sa na rôzne smart zariadenia v domácnosti. „Buddiho“ dostal chlapec Andy na narodeniny od svojej matky Karen (ktorú hrá Aubrey Plaza) po tom, čo sa spolu presťahovali do iného domu v novom prostredí. Príbeh čerstvého začiatku spoločného rodinného života však vďaka vražednej bábike naberie trochu iný smer.

Film zrežíroval Lars Klevberg, ktorý má na konte jeden jediný celovečerný Polaroid. Scenárista Tyler Burton Smith zožal najväčší úspech ako jeden z trojice scenáristov videohry Quantum Break.

Film marketingovo zachraňuje dvojica Seth Grahame-Smith a David Katzenberg, ktorá stála aj pri hite IT (To) z roku 2017. Vo filme si zahrali Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, David Lewis, Brian Tyree Henry, Beatrice Kitsos, Kristin York a ďalší.

Child’s Pay (Detská hra) sa dostane do slovenských a českých kín 25.07.2019 vďaka Bontonfilm. V USA si nového Chuckyho budú môcť diváci užiť skôr, a to 21.06.2019.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: