Nové ‚Nevyjasnené záhady‘ vyjdú včas na Halloween

Nevyjasnené záhady 2. časť (Unsolved Mysteries Volume 2) vyjde čoskoro. Pozrite si trailer.

Nevyriešené záhady vás pohltia.

Fanúšikovia nevyjasnených prípadov, záhad či paranormálnych javov určite poznajú legendárnu dokumentárnu televíznu show Nevyjasnené záhady, možno pre väčšinu viac známu pod originálnym názvom Unsolved Mysteries. Túto show vytvorili John Cosgrove a Terry Dunn Meurer ešte v roku 1987. I napriek niekoľkým viacročným pauzám, tento seriál sa dočkal 15 sérií a dokopy cez 580 častí naprieč stanicami NBC, CBS, Lifetime a Spike TV.

Tri desaťročia popularity sú len dôkazom toho, že ľudská fascinácia neobjasnenými prípadmi a zločinmi je hlboko zakorenená v našom psyche. Mysterióznosť, nejasnosť a strach z toho, že sa subjektom nevyriešenej záhady môžeme stať aj my. Ak patríte medzi milovníkov dokumentov po ktorých si budete zamykať dvere a na svojho partnera sa budete pozerať s väčším podozrením, máme pre vás dobrú správu.

Nevyjasnené záhady sa vracajú s druhým zväzkom. Vyjdú pod názvom Nevyjasnené záhady 2. časť (Unsolved Mysteries Volume 2) na Netflixe a ponúknu šesť nových prípadov s názvami „Duchovia tsunami“, „Ukradnuté deti“, „Žena v jazere“, „Vražda poradcu Bieleho domu“, „Smrť v Osle“ a „Útek z cely smrti“.

Showrunnermi seriálu sú pôvodní tvorcovia John Cosgrove a Terry Dunn Meurer. Exekutívnym producentom je Shawn Levy, ktorý v rovnakej úlohe pôsobí v seriáli Stranger Things.

Nevyjasnené záhady 2. časť (Unsolved Mysteries Volume 2) vyjde na našom Netflixe 19. októbra. Ak ste prvú sériu nevideli, neváhajte ju dobehnúť.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *