Preskočiť na obsah

Nočné mory z temnôt dostali trailer

Nočné mory prídu v auguste.

O horore Scary Stories to Tell in the Dark (Nočné mory z temnôt) sme písali vo februári počas športového podujatia Super Bowl, kedy vyšli 4 rôzne 15 sekundové klipy a potom neskôr pre zmenu v marci. Vtedy sme sa dočkali oficiálneho teaser traileru. Keďže sa pomaly blíži dátum letnej premiéry, máme tu aj oficiálny trailer.

Film je adaptáciou rovnomennej knižnej série od Alvina Schwartza. Filmový príbeh dali dohromady Guillermo del Toro, Patrik Melton a Marcus Dunstan. O réžiu sa postaral André Øvredal a finálny scenár dali dohromadyDan Hageman & Kevin Hageman.

Príbeh Scary Stories to Tell in the Dark sa odohráva v roku 1968 a v mestečku Mill Valley, ktoré po generácie prenasledujú hrozivé tiene rodiny Bellowsovcov. Práve v ich sídle mladé dievča Sarah pretvorilo mučivé a tragické tajomstvá do strašidelných poviedok. Zbierku hororu nájde skupina tínedžerov a príbehy konečne ožijú.

Vo filme si zahrali Zoe Colletti, Michael Garza, Gabriel Rush, Natalie Ganzhorn, Lorraine Toussaint a ďalší. Scary Stories to Tell in the Dark vyjde v slovenských a českých kinách 15.08.2019 vďaka Bontonfilm pod názvami Nočné mory z temnôt a Noční můry z temnot.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: