Preskočiť na obsah

Nicolas Cage si to rozdá s posadnutými animatronikmi v horore ‚Willy’s Wonderland‘

Vo Willyho krajine zázrakov žijú mechanické monštrá.

Ak ste fanúšikom FNaF (Five Nights at Freddy’s), hernej série, ktorá začala v roku 2014 vo Freddy Fazbear’s Pizza a hráča poslala na schovávačku pred prebudenými animatronikmi, tak určite viete, že po viacerých spinoffoch a knihách sa na tohtoročnú jar plánuje začiatok natáčania filmovej adaptácie. Ak sa vám však nechce čakať, môžete sa tváriť, že Willy’s Wonderland je to pravé filmové spracovanie.

Willy’s Wonderland totiž vyzerá, ako by hlavným hrdinom FNaF bol samotný John Wick. S tým rozdielom, že Johna Wicka stvárňuje najšialenejšia verzia Nicolasa Cagea a povedzme si úprimne, po Mandy by málokto povedal, že Cage dokáže byť ešte viac „Cageovitý“. Nicolas Cage je v Hollywoode známy tým, že nemá príliš veľký problém povedať „áno“ na čokoľvek, no ide o vlastnosť, za ktorú sme v Horormagórii viac než radi. Metalový psycho horor Mandy a nočný súboj s prerastenými hračkami? Ha? Kde sa máme podpísať?

Aby sme sa však dostali k príbehu. Ten je o samotárovi, ktorému sa pokazí auto a ocitne sa v osamotenom meste. Bez peňazí nemá ako zaplatiť za potrebné opravy na svojej mašine a tak sa ponúkne odpracovať si ju na pozícii upratovača v opustenom zábavnom rodinnom centre Willy’s Wonderland. Z prvoti neberúc vážne varovania lokálnych tínedžerov, čoskoro zistí, že Willyho krajina zázrakov okrem desivého tajomstva v sebe skrýva chodby plné posadnutých animatronikov. Postava Nicolasa Cagea sa ocitne uväznená v boji na život a na smrť s mechanickými, plyšovými démonmi.

Horor zrežíroval Kevin Lewis a zahrali si v ňom Nicolas Cage, Emily Tosta, Ric Reitz, Beth Grant, Kai Kadlec, Chris Warner, Caylee Cowan.

Willy’s Wonderland je z produkcie Landmark Group Studio, Baffin Media, Saturn Films JD Entertainment, Landafar Entertainment a vyjde vďaka Screen Media Films už 12. februára 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *