Preskočiť na obsah

Nezvaní hostia v horore Trespassers

Vražedná párty sa môže začať.

IFC Films si spolu s režisérom Orsonom Oblowitzom pripravili nový home invasion horor Trespassers (pôvodne Hell Is Where the Home Is). Film vyjde dvanásteho júla na VOD a k tejto udalosti vyšiel oficiálny trailer. Film sa hrdí štýlovou krvavou akciou a atmosférou podsvietenou neónovými farbami.

Príbeh Trespassers je o dvoch zamilovaných pároch, ktoré si prechádzajú ťažším obdobím. Keďže Sarah a Estelle sú veľmi dobré kamarátky, rozhodli sa problémy svojich partnerských životov vyriešiť spoločne. Prenajali si nádherný dom na púšti. Ten sa mal stať oázou plnou drôg, sexu a zábavy.

Hneď po príchode si ich chlapi Joseph a Victor uvedomili, že spoločnú reč nájdu len ťažko. Toto nepríjemné napätie sa len stupňovalo počas celého dňa a vyvrcholilo počas šialeného nočného hýrenia. Síce presný opak toho, čo si oba páry od púštneho dobrodružstva sľubovali, stále však nešlo až o totálnu katastrofu.

Tá nastala v momente, keď na dvere zaklopala neznáma žena – podľa vlastných slov suseda od vedľa. Mala problémy s autom a potrebovala pomoc. Čo však oba páry netušili bolo to, že príchodom mysterióznej ženy sa započala skutočná noc šialenstiev.

Trespassers zrežíroval Orson Oblowitz. Scenár napísal Corey Deshon. Pre oboch išlo o prvú skúsenosť s hororovým žánrom. Vo filme si zahrali Angela Trimbur, Zach Avery, Janel Parrish, Jonathan Howard, Fairuza Balk, Carlo Rota, Sebastian Sozzi a Joey Abril.

Film je z produkcie 1inMM Productions, The Hallivis Brothers a vyjde 12.07.2019 na VOD cez IFC Films.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: