Netflix vás pozýva za roh Ulice strachu

Ulica strachu skrýva dekády hororov.

Leto v uliciach hororu.

R. L. Stine príde na Netflix v grandióznom a zábavnom formáte. V lete nás totiž čaká jedinečná trojtýždenná hororová udalosť, ktorá v divákoch bude chcieť vyvolať pomaly zabudnutý pocit nadšenia a vzrušenia pri čakaní na novú časť obľúbeného seriálu, s tým rozdielom, že v tomto prípade ide o filmy. Áno, od úvodu júla bude každý týždeň vychádzať jedna časť z hororovej trilógie Ulica Strachu (Fear Street).

Tá je založená na populárnej knižnej sérii Ulica Strachu (Fear Street) od R. L. Stinea, určenej pre tínedžerov, no vo viacerých knihách obsahujúc „r-kové“ scény.

Filmová trilógia pozostáva z Ulica strachu – 1. časť: 1994, Ulica strachu – 2. časť: 1978 a Ulica strachu – 3. časť: 1666. Filmy z produkcie Chernin Entertainment boli natočené ešte v roku 2019, no pôvodný distribučný plán s 20th Century Fox spadol a do hry vstúpil Netflix, ktorý s Chernin Entertainment uzatvoril niekoľkoročnú prednostnú distribučnú zmluvu.

Filmová trilógia začne v roku 1994, kedy partia tínedžerov príde na to, že hrôzostrašne udalosti a nevysvetlenie vraždy, ktoré mátajú ich mestečko už po desaťročia, možno niečo spája. A to „niečo“ si brúsi svoje mysteriózne zuby aj na ich nevinné duše.

Trilógia Ulica strachu (Fear Street) začne svoje vysielanie na Netflixe 2. júla 2021 s filmom Ulica strachu – 1. časť: 1994 (Fear Street Part One: 1994), Ulica strachu – 2. časť: 1978 (Fear Street Part Two: 1978) 9. júla 2021 a Ulica strachu – 3. časť: 1666 (Fear Street Part Three: 1666) 16. júla 2021.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *