Preskočiť na obsah

Neo-noir psychologický triler ‚Losing Alice‘ vás zavedie do šedej zóny morálky

Splniť si sen za každú cenu.

Rok 2021 bude nevraživým súbojom streamovacích gigantov. WarnerMedia plánuje vydávať všetky svoje filmové trháky v rovnaký deň v kinách a na HBO Max, Netflix už koncom roku 2020 začal produkčné prípravy viac ako 150 originálnych filmov, ale i Hulu – doteraz exkluzívna platforma pre regióny US a CAN – sa má v prvom štvrťroku doplaziť aj do niektorých európskych krajín. Inak na tom ani nie je Apple TV+, pre ktorú je podľa marketingu dôležitejšia kvalita, než množstvo obsahu. A pre fanúšikov žánrovej tvorby si Apple TV+ pripravil chutne vyzerajúci seriál Losing Alice.

Losing Alice je neo-noir psychologický triler od Sigala Avina, ktorý vznikol v spolupráci s izraelskou produkčnou spoločnosťou Dori Media. Prvá sezóna bude mať 8 častí a budú sledovať príbeh Alice, 48 ročnej filmovej režisérsky, ktorá sa po splnení svojich rodinných záležitostí cíti prázdne a irelevantne. Po krátkom stretnutí vo vlaku sa Alice stane posadnutou s femme fatale scenáristkou Sophie. Alice vo svojom posadnutí zazrie vidinu slávy, moci a naplnenie doteraz nedosiahnutého potenciálu.

Psychologický triler Losing Alice bude skúmať témy žiarlivosti, pocitu viny a strachu zo starnutia. V seriáli si zahrali Lihi Koronowski, Ayelet Zurer, Gal Toren, Yossi Marshak, Chelli Goldenberg, Shai Avivi.

Losing Alice vyjde na Apple TV+ 22. januára 2021.

Trailer:

Obrázok:

Zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *