Nazrite do kanibalistického a čarovného lesa vo filme The Wishing Forest

Splňte si želania v The Wishing Forest.

Stormi Maya, herečka, scream queen, producentka, supermodelka a bývala Playmate, sa producentsky a herecky podieľala na novučkom originálnom fantasy horore The Wishing Forest. Maya má producentské skúsenosti napríklad z filmu It Hungers a ako herečku ste ju mohli vidieť aj v horore Playing with Dolls: Havoc.

Nie úplne každá hororová indie snímka dokáže zaujať už samotným trailerom, no projektu The Wishing Forest sa to naozaj podarilo.

Vizuálne magický, pocitovo retro a obsahovo brutálny The Wishing Forest divákom onedlho vyrozpráva krvavú rozprávku o láske, nešťastí, mágii a hladných kanibaloch. Vďaka odvážnej bizarnosti tvorcov sa totiž staneme súčasťou zúfalej cesty sympatickej vdovy (Karin Brauns), ktorá riskne svoj holý život pre splnenie svojho želania. V zázračne nádhernom lese totiž žije magický jednorožec plniaci priania. Problém je však ten, že les je domovom krvilačných kanibalov, z ktorých svojou silou vyčnieva jeden jediný. Okrem ľudského mäsa a sŕdc svojich obetí „miluje“ a uctieva kanibalistickú Bohyňu (Stormi Maya), ktorá svojou aurou okrášľuje celý fantazijný les.

Našťastie, odhodlaná vdova v lese natrafí na mocného rytiera a podozrivého zlodeja, ktorí jej budú robiť spoločnosť v hororovo rozprávkovom dobrodružstve.

Za filmom The Wishing Forest stoja režisérky Jadzia a Leia Perez. O scenár sa postaral Jamie Grefe. Vo filme si zahrali Karin Brauns , Robert Amstler, Samuel Story a Stormi Maya, ktorá, ako sme už spomínali, film aj produkovala.

Presný dátum vydania filmu The Wishing Forest nie je známy, no mali by sme sa ho dočkať v tomto roku.

Trailer:

https://youtu.be/hK7jHh_zicM

Zábery z filmu:

2 komentáre

Comments are closed.