Preskočiť na obsah

Návšteva v psychiatrickej liečebni z ktorej pri zmysloch neodídete

Opustená psychiatrická liečebňa nie je tak prázdna ako sa na prvý pohľad zdá.

Eloise bol v rokoch 1839 až 1984 obrovský nemocničný komplex pozostávajúci až zo sedemdesiatich ôsmych budov. Pôvodne chudobinec a bitúnok sa rozrástli tak neskutočne, že celý komplex mal vlastné smerovacie číslo, policajnú a hasičskú stanicu. V súčastnosti komplex Eloise tvoria len štyri budovy. Aj napriek tomu a hlavne vďaka svojej záhadnosti je stále centrom rôznych legiend a strašidelných príbehov.

Klebety o zvláštnych pokusoch na pacientoch, častiach ľudských tiel uskladnených vo fľašiach, spozorovaní duchov a počutí hlasov, sú zodpovedné za to, že sa Eloise v súčastnosti považuje za jednu z najstrašidelnejších oblastí v štáte Michigan.

Práve paranormálny život v komplexe Eloise sa rozhodli prebádať režisér Robert Legato a producenti zodpovední za film The Exorcism of Emily Rose.

Štyria kamaráti sa vlámu do opustenej inštitúcie s nádejou nájdenia úmrtného listu, ktorý má potvrdiť dedičské právo na nemalý majetok práve jedného z nich, Jacoba. Budova však dýcha vlastným životom a s partiou má vlastné plány.

Vo filme si zahrali Eliza Dushku, Robert Patrick, Chace Crawford, Brandon T. Jackson a PJ Byrne.

Na DVD vyjde 6. februára v roku 2017.

Trailer: