Nájdenie stratených spomienok odkryje desivú skutočnosť vo filme ‚Black Box‘

Pozvánka od Blumhouse.

Aj keď my máme hororovú sezónu po celý rok, streamovacie platformy sa sústredia na jesenné obdobie okolo Halloweenu. Inak na tom ani nie je gigant Amazon so svojim Prime Video. Amazon totiž spojil sily s momentálne zrejme najznámejšou značkou hororu Blumhouse, presnejšie s jej televíznym ramenom Blumhouse Television.

Spoločne si pripravili antológiu „Welcome to the Blumhouse“, ktorá sa skladá z ôsmych filmov. Prvé štyri sú pripravené na prvú polovicu októbra a spoločne si ich počas najbližších dvoch dní predstavíme.

Prvým filmom je Black Box, v ktorom muž následkom tragickej autonehody príde o svoju manželku a pamäť. S prázdnymi šuplíkmi na spomienky sa snaží vychovať svoju dcéru a zároveň nájsť samého seba.

Práve v nájdení svojej reality mu má pomôcť experimentálna liečba pracujúca s vizualizáciou jeho podvedomia. To, čo začne vídať ako svoje zabudnuté spomienky, mu však predstaví absolútne inú skutočnosť, než v ktorú dúfal. Prezradí mu desivé veci o tom, kým bol pred nehodou. Čo je horšie je aj to, že si začne spomínať na udalosti a miesta, o ktorých nevedia ani jeho najbližší.

Film Black Box zrežíroval Emmanuel Osei-Kuffour a napísali Wade Allain-Marcus a Stephen Herman. Zahrali si v ňom s Mamoudou Athie, Phylicia Rashad, Amanda Christine, Tosin Morohunfola, Charmaine Bingwa a Troy James.

Black Box vyjde v rámci „Welcome to the Blumhouse“ 6. októbra na Prime Video.

Trailer:

Plagát:


Publikovaný

v

,

od

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *