Na ‚V zajatí démonov 3‘ si budeme musieť počkať

'V zajatí démonov 3', očakávaný príbeh z The Conjuring univerza, má odklad.

V zajatí pandémie.

Nie je žiadnym tajomstvom, že posledné mesiace vo filmovom priemysle boli zaplnené správami o odkladoch, posunoch či kompletných odstávkach produkcií filmov. Prázdnotou plačúce kiná, zamrazené sety a štúdiá robiace všetko pre to, aby rok 2020 nezruinoval ich biznis. Niektoré manažmenty sa rozhodli všetko hodiť na post-produkciu a dúfať v zisk skrz streamovacie služby. V hororovom žánri bol tomu príkladom film Neviditeľný.

Iní sa rozhodli prečkať peklo a svoje diela odpremiérovať v niektorých prípadoch až o celý rok, príkladom čoho je aj Halloween Kills, o ktorom sme písali pred pár týždňami. No ak ste si želali prežiť tohtoročnú jeseň v kine s rúškom na tvári v prítomnosti starej dobrej popcornovej hororovej série V zajatí démonov, máme pre vás zlú správu.

Tretia časť série s názvom The Conjuring: The Devil Made Me Do It (V zajatí démonov 3) od Michaela Chavesa (Kliatba kvíliacej ženy) mala vyjsť už tento september. Bohužiaľ, Warner Bros. sa rozhodli premiéru posunúť až na 4. jún roku 2021.

Dôvod odkladu je pochopiteľný. V apríli sa malo konať natáčanie dodatočných scén a keďže sa rok 2020 ocitol v zajatí iného démona, natáčanie sa odložilo na dobu neurčitú.

Vyzerá to tak, že tento rok si prejdeme nedobrovoľnou filmovou a hororovou diétou. Možno nám bude o rok neskôr chutiť viac…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *