Mysteriózny horor ‚Čas‘ od M. Night Shyamalana sa ukazuje v novom traileri

'Čas' plynie na pláži veľmi rýchlo

Posledný deň na pláži.

Ten čas ale letí. Akoby to bolo včera, čo sme pozorne sledovali reklamné spoty počas Super Bowlu, či náhodou nezachytíme zaujímavé trailery, na ktoré štúdia vysypali milióny amerických dolárov. Jedným z väčších prekvapení bol nový filmy od kráľa zvratov M. Night Shyamalana, známeho pre filmy Šiesty Zmysel, Znamenia či Rozpoltený. Film Čas (Old) je adaptáciou grafického románu Sandcastle od Pierra Oscara Lévyho a Frederika Peetersa. Nový oficiálny trailer má kúsok cez dve a pol minúty, pochopiteľne tak prináša viac než predošlý tridsaťsekundový spot.

I napriek tomu, že ide o adaptáciu grafického románu, Shyamalan sa s trailerom i samotnou synopsou snaží prezradiť čo najmenej.

Nový horor je o rodine na príjemnej dovolenke, ktorú postretne tá najbizarnejšia nočná mora. Ich čas strávený na pláži najprv znepríjemní nájdenie utopenej ženy. Jej telo si však prejde dekompozíciou nevídane rýchlo. Tento úkaz sa onedlho dotkne aj ich samotných. Čas na pláži plynie podľa desivých pravidiel a ľudom kráčajúcim po teplom piesku skráti ich životy len na jeden jediný deň.

 Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Gael García Bernal, Vicky Krieps, Kathleen Chalfant, Rufus Sewell, Aaron Pierre, Eliza Davidtz, Ken Leung a Nikki Amika-Bird.

Čas (Old) je z produkcie Blinding Edge Pictures a v slovenských a českých kinách vyjde 22. júla 2021 vďaka CinemArt.

Slovenský trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *