Morbídne tajomstvo z lesa v horore Wretch

Pod vplyvom lesa.

Brian Cunningham, Janel Nash a thoughtflyfilms prichádzajú s novým trailerom na zaujímavo vyzerajúci psychologický/supernaturálny horor Wretch. Film vyjde čoskoro, 29.01.2019, na digitálnych platformách.

Príbeh tohto mockumentárneho/Found footage hororu sa točí okolo trojici priateľov. Caleb, Riker a Abby strávili drogami naplnenú noc v lese. Abby sa neskôr vydala s Rikerom na osamotenú prechádzku hlbšie medzi stromy, kde spoločne zazreli bizarnú tieňovú postavu.

Teda, aspoň v tento sled udalosti verí samotná Abby. Riker, s kamerou v ruke, totiž Abby prezradí, že s ňou na žiadnu prechádzku nočným lesom v osudnú noc nešiel. Prečo je táto na pohľad obyčajná noc dôležitá? Pretože spomienky každého účastníka sú rozlomené na drobné tragické kúsky, nedávajú zmysel alebo sú príliš absurdné na to, aby vychádzali zo skutočných udalostí. Čo trojicu mätie najviac sú však pozostatky z ich noci – pocit viny, žiarlivosť a strach. Aké zážitky z lesa v nich zanechali tieto nepríjemné emócie? Prečo si nedokážu zosúladiť vlastné spomienky? Bola tieňová postava z lesa skutočná alebo sa Abby stratila vo vlastnom drogovom labyrinte? Jedno je jasné, niečo sa stalo. Niečo, čo desí každého jedného z priateľov…

Vo filme Wretch si zahrali Megan Massie, Riker Hill, Spencer Korcz, Savannah Marie, Jhade McClain, Morgan Dayton, Tia Humphries, Mackenzie Jones, Annette Jenkins a ďalší.

Wretch vyjde 29.01.2019 na digitálnych platformách.

Trailer (YouTube):

Trailer (Vimeo):

Zábery z filmu:

Plagát: