Preskočiť na obsah

Monštruózny psychopat Victor Crowley sa predvádza v novom traileri

Victor Crowley v najlepšej forme.

V auguste minulého roku sme vám priniesli krátku minútovú ochutnávku nikým neočakávanej novinky a zároveň reštartu populárnej slasher filmovej série Hatchet. Tá dovtedy pozostávala z filmov Hatchet (2007), Hatchet II (2010) a Hatchet III (2013).

Práve minulý rok a to presne 22. augusta sa v ArcLight Hollywood (Los Angeles, Kalifornia) malo odohrať špeciálne premietanie filmov Hatchet na počesť 10. výročia od vydania prvej časti. Fanúšikov spokojne uvelebených v sedačkách pohodlného kina však čakal šok, nakoľko ich namiesto „starých“ filmov čakala úplná novinka, o ktorej dovtedy nikto ani len netušil. Fanúšikovia sa stali exkluzívne prvými divákmi, ktorí uvideli pokračovanie a prakticky reštart série s názvom Victor Crowley. Údajne sa na filme Victor Crowley pracovalo niekoľko rokov a je teda pomerne zázrak, že túto informáciu nikto “náhodou” neprezradil.

Victor Crowley sa odohráva 10 rokov po hrozivom masakre v močarisku Honey Island, kde bolo zavraždených 49 ľudí. Jediným preživším je Andrew Yong, ktorý sa stal kontroverznou populárnou osobnosťou. Jeho rečiam o tom, že je za masaker zodpovedná bytosť z miestnej legendy, ktorou dospelí strašia svoje deti, neveril úplne každý. Dôkazy spájajúce Andrewa s aktami vrážd však neexistovali a tak mohol nešťastnú situáciu využiť vo svoj prospech, ktorý zavŕšil napísaním vlastnej knihy presne 10 rokov po celej tragédii.

Andrew Yong si užíval život žiadanej legendy, ktorej príbehu sa túžili dotknúť bežní smrteľníci i televízne osobnosti. A práve to sa mu stane osudným. Prišla mu totiž ponuka o natočenie televízneho rozhovoru, ktorý by sa odohrával na mieste masakru. Pochopiteľne túto ponuku najprv zhodil rýchlo zo stola, no keď sa dozvedel, že za krátky rozhovor dostane až 600 000 USD, svoj postoj okamžite prehodnotil.

Let na Honey Island sprevádzali čudesné turbulencie, ktoré sa skončili ešte zvláštnejšou haváriou. Za ňu bola zodpovedná prírodná katastrofa známa ako Victor Crowley, a ak Victor Crowley niečo nemá rád, tak je to práve nedokončený biznis.

Prítomnosť Andrewa Yonga v jeho bydlisku ho vyprovokuje k tomu doteraz najšialenejšiemu masakru.

O réžiu a scenár sa znovu postaral Adam Green. Vo filme si zahrali Kane Hodder (ktorého musia všetci poznať ako Jasona Voorheesa dokopy zo štyroch filmov Friday the 13th.), Parry Shen, Laura Ortiz, Dave Sheridan a Brian Quinn.

Victor Crowley z produkcie ArieScope Pictures a Dark Sky Films vyjde 6. februára tohto roku a to na DVD, Blu-ray či iTunes.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: