Monštrum v maske sa ukazuje v traileri na horor Cry Havoc

Havoc sa vracia.

Playing with Dolls je slasher filmová séria zrodená v roku 2015, ktorá sleduje šialeného sériového vraha Havoca a jeho neutíchajúcu chuť po smrti. V roku 2015 ste mohli vo filme Playing with Dolls vidieť z psychiatrickej liečebne úmyselne pusteného vraha, aby mohol ukojiť svoje túžby. Rok 2016 priniesol Playing with Dolls: Blood Lust, kde sa Havoc stal súčasťou morbídnej hororovej reality show. No a naposledy sme písali o tretej časti Playing with Dolls: Havoc, kde sa zamaskovaný sympaťák Havoc dokázal zbaviť okovov neslobody, len aby padol do tej istej rutiny zabíjania.

Najnovšia štvrtá časť nesie názov Cry Havoc resp. Playing with Dolls: Cry Havoc. Aj v tomto prípade bol režisérom a scenáristom Rene Perez, ktorého môžete poznať vďaka filmom Little Red Riding Hood (2015), The Burning Dead (2015)The Obsidian Curse (2016) či It Hungers (2019).

Príbeh je o mladej a ambicióznej reportérke, ktorej sa podarí získať rozhovor s bohatým a psychopatickým voyerom. Nielenže musí pred vstupom na jeho vysoko strážený pozemok splniť niekoľko výsostne bizarných podmienok, no súčasťou rozhovoru je aj stretnutie s jeho najhodnotnejším majetkom – Havocom. Možno jej s vyriešením nezvyčajného novinárskeho problému pomôže policajt „na voľnej nohe“, ktorý pátra po svojej dcére.

Vo filme si zahrali Robert Brandy, Richard Tyson, Emily Sweet, JD Angstadt, John Ozuna, Linda Bott, Karin Braun’s, Spring Pena a ďalší.

Cry Havoc je z produkcie Top Dollar Films/Kasey Dollar a vyjde už čoskoro na VOD a DVD cez Midnight Releasing (Acort International). Presný dátum ešte nie je známy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: