Preskočiť na obsah

Monštrum s hladom po strachu v horore It Hungers

Hlad po strachu len tak nevyhasne.

Úspešná a sympatická Stormi Maya je u nás už známou tvárou. Písali sme o nej pri fantasy horore The Wishing Forest, slasheri Playing with Dolls: Havoc a naposledy v lete minulého roku pri príležitosti vydania traileru na horor Terrortory 2. Tentokrát ju budete môcť vidieť vo filme It Hungers, pri ktorom figurovala ako exekutívna producentka a ktorého scenár napísal Jamie Grefe. Ten Jamie Grefe, ktorý je taktiež zodpovedný za farebne šialený scenár k spomenutému hororu The Wishing Forest.

Stormi Maya si vo filme zahrala postavu Rachel, mladej žene na úteku pred zákonom v roku 1978. Tá si po vykradnutí banky nájde útočisko v už napohľad absurdne vyzerajúcom panskom sídle, kde okrem skrýše nájde aj spoločnosť v podobe sympaticky pôsobiacej ženy.

Čo však Rachel netuší je to, že sa nachádza v brlohu šialeného monštra milujúceho ľudské mäso okorenené pikantným strachom. Utiecť z pazúrov hladnej entity je jedna vec, no prežiť supernaturálnu hrozbu v lokalite, ktorú „to“ pozná lepšie ako vlastnú daň, je už o niečom úplne inom. Rachel sa však nemieni vzdať a ak ju život niečo naučil, tak to, že z každého problému existuje cesta von.

Film It Hungers zrežírovali David Vaughn a Rene Perez a zahrali si v ňom Stormi Maya, J.D. Angstadt, Karin Brauns, Gregory Rawrysz, John Scuderi, Brian Ackley, Cindy Portillo a ďalší.

Film je z produkcie Dark and Stormi Productions. V USA vyjde v tomto roku cez Hewes Pictures. V Holandsku sa o distribúciu postará Just Bridge Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: