Preskočiť na obsah

Mestečko Black Creek ovládnu nadprirodzené sily

Démoni posadnú obyvateľov mestečka Black Creek.

Súrodencom Heather a Mikeovi zomrel otec. Rozhodnú sa uctiť si posledné otcove želanie a rozprášiť jeho popol na miesto, ktoré miloval. Chatku v odľahlom lese v mestečku Black Creek v štáte Wisconsin, USA. K ním obom sa pridajú ich kamaráti, ktorí sú na ceste za krátkym niekoľkodňovým relaxom na tom istom mieste.

Aj napriek smutnému pozadiu návštevy Heather a Mikea, oddych v objatí hôr plynie podľa predstáv celej skupinky kamarátov. No len čo si stihnú užiť tradičné chvíle žúrovania, sexu a zábavy, Black Creek začne drasticky protestovať.

Pri prechádzke lesom natrafia na lapače snov, zvieracie lebky a polícia si začne všímať výskyt zvláštnych vrážd. To mladú partiu priateľov vôbec nezaskočí a mysteriózne pozadie drastických činov začnú vnímať ako ďalšiu atrakciu v už tak nabitých dňoch v horách.

Celá situácia sa zmení po tom, čo na povrch začne plávať supernaturálny pôvod desivých činov. A keby len to. Démonické sily pôsobiace v Black Creek ožívajú, získavajú na sile a postupne sa začnú zahrávať nielen s tínedžermi, ale aj s inými obyvateľmi Black Creek. Tieto nadprirodzené sily totiž nie sú pre lokálnych žiadnou neznámou, ale hrôzostrašnou súčasťou ich životov, ktorá sa raz za čas prebudí a urobí si z mestečka bábkové divadlo.

Horor Black Creek napísal a zrežíroval skúsený James Crow, ktorého môžete poznať ako režiséra filmov Curse of the Witching Tree (2015) a House of Salem (2016). Scenáristické zručnosti ukázal v oboch spomenutých filmoch a v The Warning (2012), He Who Dares (2014), či Allies (2014).

V Black Creek si zahrali Chris O’Flyng, Leah Patrick, Michael Copon, Kaylee Williams, Robert Lowe, Michael Hill, Rachel Vedder, Pierse Stevens, Brianna Shae a Todd Clennon.

Produkciu mali na starosti spoločnosti Last British Dragon a Sparrowhawk Pictures.

Black Creek ešte nemá stanovený presný dátum vydania, no odhad je na tento rok.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: