Maskovaný vrah odohrá vražedný set na festivale v slasheri ‚Dreamcatcher‘

Na hudobnom festivale vystúpi maskovaný vrah.

Pod maskou sa skrýva desivá záhada.

Cataclysm je jeden z najslávnejších undergroundových hudobných festivalov na svete a tentokrát má na ňom hrať DJ Dreamcatcher, jednou nohou namočený v celosvetovej popularite. Civilným menom Dylan, svoju identitu pred fanúšikmi schováva pod rozpoznateľnou maskou, podobajúcou sa na zahalenie tváre morového doktora z retro-futuristického plagátu. Práve na tento dvojdňový maratón hudby, zábavy a drog sa tešia dve sestry, ktoré sa už nejaký ten čas nevideli. V pláne majú zobrať aj svojich kamarátov a užiť si niečo, čo sa tak skoro nemusí zopakovať.

Z nezabudnuteľného zážitku sa však stane horor po tom, čo drogami poháňaná situácia vyústi do násilne traumatickej situácie. Človek v maske niekoho zabil a prítomná partička svedkov zostane napospas nečakanej vražednej šialenosti, ktorá ich uväzní v chorej nočnej more.

Film Dreamcatcher je celovečerným debutom režiséra a scenáristu Jacoba Johnstona. Zahrali si v ňom Olivia Sui, Blaine Kern III, Niki Koss, Emrhys Cooper, Zachary Gordon, Adrienne Wilkinson, Lou Ferrigno Jr., Elizabeth Posey a Nazanin Mandi.

Dreamcatcher je z produkcie Quarzo Studios a vyjde vďaka Samuel Goldwyn Films 5. marca 2021 na VOD.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *