Preskočiť na obsah

Ľudské mäso a ženské mliečko v horore The Farm

Starý McDonald farmu mal, hijá-hijá-hou.

Konzumujete mäso?!

Nie, nebojte sa, ste správne na Horormagórii a nie na Vegana.sk. Pokiaľ nežijete zo vzduchu alebo z ovocia, jedzte si čo chcete. Je však jednoduché si všimnúť kontroverznosť témy vegánstva alebo konzumácie mäsa. Strety fanatikov z oboch strán sú hlavne vďaka sociálnym médiám korením online sveta.

Možno práve tým sa inšpiroval režisér Hans Stjernswärd, ktorý chce na chov zvierat určených ku konzumácii poukázať svojským spôsobom. V horore The Farm totižto pošle zamilovaný pár do miestneho pohostinstva, ktoré sa dvojici stane osudným. Čo také spravili? Nuž, objednali si na obed burger.

Pohostinstvu dodáva mäso neďaleká farma, na ktorej sa nachádzajú hosťovské priestory určené pre unavených cestovateľov a najedených prechádzajúcich. Tie pochopiteľne napapkaní zaľúbenci využijú. Teda, minimálne to mali v pláne. Ani sa nenazdali a už ich po zemi vláčili psychopati v zvieracích maskách.

Obaja skončia v klietkach a čaká ich to, čím si prechádzajú zvieratká na farmách. Majitelia a pracovníci farmy majú totiž špecifické chúťky a hovädzie mäso sa im jednoducho zunovalo. Trendy je mäso ľudské. Stehná, prsia, prsty, pečienka, malé bábätká a mliečko. Nič nevzíde na zmar.

Či už Hansovi Stjernswärdovi išlo o nejaký morálny odkaz jasné nie je. No ak milujete krv a ľudské pomleté mäso, horor The Farm je práve pre vás.

Vo filme si zahrali Nora Yessayan, Alec Gaylord, Ken Volok, Rob Tisdale a Kelly Mis. The Farm je z produkcie Hans Stjernswärd Film Production a vyjde niekedy v tomto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: