Lucy čaká hororové tehotenstvo vo filme ‚False Positive‘

Pôrodná nočná mora od A24.

Desivých 9 mesiacov.

Mať deti je jedným z najťažších rozhodnutí, aké pár vo svojom partnerskom živote môže vykonať. Predsa len, ide o obrovský zásah do zabehanosti poznaného života. Zrazu sa všetka pozornosť začne sústrediť na kadiacu a plačúcu mašinu. Lenže nie všetky zamilované dvojice majú také šťastie, že po prvej premiére príbehu o včielkach a kvietkoch sa zrodí nový život. Medzi také páry patrí aj Lucy a Adrian.

O dieťa sa snažia mesiace a mesiace, no akosi sa nič nedeje. Niekde je chyba a obaja sú ochotní urobiť všetko pre to, aby dieťa splodili prirodzenou cestou. K tomu im má pomôcť renovovaný a charizmatický na Pierca Brosnana podobajúci sa špecialista na plodnosť Dr. Hindle. Za jeho asistencie Lucy zázračne otehotnie, no obdobie radosti a príprav na materstvo sa pretransformuje do obdobia paranoje a strachu. Kde sa len pozrie, tam vidí horor spojený s jej tehotenstvom. Ultrazvuk pôsobí strašidelne a deti navôkol strácajú tváre. Navyše, ako sa doktorovi podarilo vyriešiť problém s plodnosťou tak rýchlo? Niečo tu nehrá…

Film False Positive zrežíroval John Lee. Na scenári sa s ním podieľala Ilana Glazer. Vo filme si zahrali Ilana Glazer, Pierce Brosnan, Sophia Bush, Justin Theroux a Gretchen Mol.

False Positive je od A24 a vyjde 25. júna 2021 na Hulu.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *