Lovecraftiánska hororová hra ‚The Shore‘ dostala oficiálny trailer

Horor Lovecrafta naplno v hre The Shore

Breh kozmického hororu.

Herný hororový rok sa začína celkom dobre. Onedlho nás čaká vydanie The Medium, zajtra vyjde nový gameplay trailer na Resident Evil Village a vo februári sa dočkáme indie hry The Shore od gréckeho vývojára Aresa Dragonisa. Pre blížiaci sa dátum vydania Ares odpremiéroval oficiálny release trailer, ktorý vás zavedie do sveta záhadného „brehu“.

The Shore ponúka H.P. Lovecraftom inšpirovaný príbeh. Teda, slovo „inšpirovaný“ asi ani veľmi správne nevyjadruje mieru, do akej bude hráč vtiahnutý do vesmíru legendárneho spisovateľa. I keď sa hlavná dejová línia víri okolo otca Andrewa a jeho pátraniu po svojej stratenej dcére, skutočným lákadlom je zmes puzzle, akcie a hádaniek, ktoré poodhalia históriu za Lovecraftianksými kreatúrami a entitami. S nimi príde Andrew do kontaktu na brehu a bude len na ňom, či sa im postaví alebo prečká, kým ich more zvolá naspäť domov. Jeho svet je ale v konštantnom nebezpečenstve zhltnutia temnotou a vyriešenie záhady schovávajúcej sa pod Lovecraftiánskym hororom je to jediné, čo mu môže poskytnúť oslobodzujúcu pravdu.

The Shore, z pohľadu prvej osoby a zmes hororu, akcie a adventúry, vyjde 19. februára 2021 na PC a už teraz si môžete hru pridať do zoznamu prianí na platforme Steam.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *