Preskočiť na obsah

Lov ľudí od producentov „The Purge“

Lovecká sezóna sa začína.

Produkčná spoločnosť Blumhouse (The Purge, Get Out, Happy Death Day) si na jeseň pripravila hororovú jednohubku The Hunt s Hilary Swank, Betty Gilpin a Emmou Roberts.

V pomerne priamočiarom príbehu nazrieme za oponu elít a vysoko postavených ľudí s takmer neobmedzenou mocou. Mať k dispozícii čokoľvek, na čo človek pomyslí, môže mať celkom desivé následky, hlavne v oblasti rekreačnej zábavy. Rybárčenie a lovenie nemých tvárí dokáže nasýtiť len na krátko. Zakázané ovocie predsa len chutí najlepšie a inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Dvanásť cudzincov sa z ničoho nič ocitne na prázdnom a rozsiahlom území blízko lesa. Okrem BDSM guľôčok v ústach ich spája cesta k neodvratnému osudu – stať sa loveckými trofejami šialenej elity. Tí vybehnú z neďalekého luxusného kaštieľa a svoju nedotknuteľnosť si tradične otestujú vzrušujúcim lovom.

S čím však členovia elitnej moci nerátali je prítomnosť Crystal, ktorá hru na mačku a myš pozná lepšie, než samotní lovci. Crystal naozaj nemá v pláne stať sa ďalšou z umlčaných obetí. Naopak, naservíruje im ich vlastnú medicínu pokým sa nedostane k záhadnej žene zodpovednej za organizáciu celého nechutného lovu.

Film The Hunt zrežíroval Craig Zobel (Z for Zachariah, One Dollar) a scenár napísali Damon Lindelof (The Lost, World War Z) a Nick Cuse (The Leftowers, Maniac). Vo filme si zahrali Ike Barinholtz, Betty Gilpin, Emma Roberts, Hilary Swank a ďalší.

The Hunt je z produkcie Blumhouse, White Rabbit a vyjde 26.09.2019 v slovenských a českých kinách vďaka CinemArt.

Film The Hunt bol oficiálne stiahnutý z distribúcie.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: