Lov ľudí od producentov „The Purge“

Lovecká sezóna sa začína.

Produkčná spoločnosť Blumhouse (The Purge, Get Out, Happy Death Day) si na jeseň pripravila hororovú jednohubku The Hunt s Hilary Swank, Betty Gilpin a Emmou Roberts.

V pomerne priamočiarom príbehu nazrieme za oponu elít a vysoko postavených ľudí s takmer neobmedzenou mocou. Mať k dispozícii čokoľvek, na čo človek pomyslí, môže mať celkom desivé následky, hlavne v oblasti rekreačnej zábavy. Rybárčenie a lovenie nemých tvárí dokáže nasýtiť len na krátko. Zakázané ovocie predsa len chutí najlepšie a inak tomu nie je ani v tomto prípade.

Dvanásť cudzincov sa z ničoho nič ocitne na prázdnom a rozsiahlom území blízko lesa. Okrem BDSM guľôčok v ústach ich spája cesta k neodvratnému osudu – stať sa loveckými trofejami šialenej elity. Tí vybehnú z neďalekého luxusného kaštieľa a svoju nedotknuteľnosť si tradične otestujú vzrušujúcim lovom.

S čím však členovia elitnej moci nerátali je prítomnosť Crystal, ktorá hru na mačku a myš pozná lepšie, než samotní lovci. Crystal naozaj nemá v pláne stať sa ďalšou z umlčaných obetí. Naopak, naservíruje im ich vlastnú medicínu pokým sa nedostane k záhadnej žene zodpovednej za organizáciu celého nechutného lovu.

Film The Hunt zrežíroval Craig Zobel (Z for Zachariah, One Dollar) a scenár napísali Damon Lindelof (The Lost, World War Z) a Nick Cuse (The Leftowers, Maniac). Vo filme si zahrali Ike Barinholtz, Betty Gilpin, Emma Roberts, Hilary Swank a ďalší.

The Hunt je z produkcie Blumhouse, White Rabbit a vyjde 26.09.2019 v slovenských a českých kinách vďaka CinemArt.

Film The Hunt bol oficiálne stiahnutý z distribúcie.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: