Preskočiť na obsah

Liv Tyler v mysterióznom horore Wildling

Liv Tyler na hororovej scéne.

Poznáte to, keď vám potenciálny zážitok z filmu pokazí trailer, pretože si niekto veľmi šikovný myslel, že je úžasné ho zapratať spoilermi? Nuž, vitajte pri filme Wildling – celovečernom režisérskom debute Fritza Böhma a scenáristickom debute Floriana Edera.

I keď je v traileri prezradené vysvetlenie, budeme sa tváriť, že sa nič nestalo.

Príbeh Filmu Wildling je o mladej Anne, ktorá masívny kus svojho života strávila pod nedobrovoľným dohľadom muža známeho len ako Daddy. Nad Annou mal totálnu kontrolu a okrem toho ju strašil desivou krvilačnou kreatúrou, ktorá žerie deti. Podľa slov Daddyho, táto zvláštna bytosť zavraždila všetky ostatné deti, ktoré s ním kedysi žili. Len pri jeho boku je v bezpečí.

Anne sa však v jeden deň podarí utiecť. Nájdu ju v bezvedomí pohodenú v lese a hneď po hospitalizácii si ju pod svoju ochranu vezme policajtka Ellen Cooper. Svoju ochranu a túžbu nájsť odpovede zvýši na maximum po tom, čo sa dozvie, že človek držiaci Annu v zajatí v nej potláčal rastový hormón. Proces, ktorý môže mať len jedno tragické a nechutné opodstatnenie.

Príbeh o Anne a záhadnom mužovi sa však postupne komplikuje, stopy vedú do slepých uličiek a Anna si začína spomínať na absurdné udalosti zo života v zajatí. Čo sa v hlbokom lese stalo a kde je mysteriózny muž?

Wildling je z produkcie Maven Pictures, Film i Väst, Filmgate Films, ARRI Media Productions, Night Fox Entertainment a vyjde na VOD vďaka IFC Midnight.

Vo filme si zahrali Liv Tyler, Bel Powley, Drad Dourif, James Le Gros, Mike Faist, Troy Ruptash a ďalší.

Trailer (spoilery):

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: