Leanne Grayson skrýva desivé tajomstvo. Vyšiel oficiálny trailer na druhú sezónu seriálu ‚Servant‘

Leanne skrýva tajomstvo. Nazrite do druhej série seriálu Servant.

Keď horor vystrieda ďalší horor.

Ste pripravení dozvedieť sa pravdu o Leanne Grayson? Servant, originálny seriál Apple TV+ s rukopisom M. Night Shyamalana (Šiesty zmysel, Rozpoltený), pripravuje divákov na príchod očakávanej druhej série pomocou prvého oficiálneho traileru. Dočkali sme sa ho necelý mesiac po úvodnom teaseri, ktorý sa viac snažil nalákať potenciálnych divákov seriálu na svojskú surreálnu atmosféru. Lenže 15. január sa už blíži a zvedaví fanúšikovia si zaslúžia nazrieť do čakajúcich udalostí druhej sezóny.

Dorothy a Sean postihla hrôza, ktorej sa každý čerstvý rodič vo svojom vnútri obáva. Ich 13 týždenný syn Jericho tragicky zomrel. Snažia sa s touto nočnou morou vyrovnať po svojom, no je to práve Dorothy, ktorú pohltí neúprosný žiaľ naberajúci podobu psychózy. Jej psychológ jej preto poradí terapiu realisticky vyzerajúcou bábikou. Lenže Dorothy uverí, že ide o skutočné dieťa až do stavu, kedy do svojho domu pozve opatrovateľku Leanne Grayson, aby sa oň starala. Leanne začne predstierať starostlivosť o bábiku natoľko, že začne premýšľať, či on je ten jediný, ktorý vidí neživé dieťa za to, čím naozaj je. Sean stav svojej Dorothy chápe, no aký motív na spontánny sebaklam môže mať sympatická Leanne?

Seriál vytvoril Tony Basgallop po boku M. Night Shyamalana. Zahrali si v ňom Lauren Ambrose, Tobby Kebbell, Rupert Grint, Mason Belford, Julius Belford, Nell Tiger Free.

Druhá sezóna seriálu Servant odštartuje na platforme Apple TV+ 15. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *