Preskočiť na obsah

Krvilačný vírus spraví z priateľov vlkolačie zombie monštrá

Pozor na besných kamarátov.

Už sa pomaly ale isto blížia dni plné slnka a voľno-prírodných aktivít. To je správny čas pre hororové filmy na to, aby nás všetkých varovali pred hrozbami číhajúcimi za tými najobľúbenejšími činnosťami. Vďaka hororu Feral si rozhodne rozmyslíte stanovačky a chaty.

Šestica študentov medicíny sa totiž vydá na krásnu stanovačku do hlbokého lesa. Všetko ide podľa predstáv. Smiech, radosť a nočné rozhovory pri žiarivom plameni ohňa zosilňujú ich priateľstvá a vzťahy. Bohužiaľ, okrem nich sa v lese usadil zvláštny krvilačný vírus, ktorý z obetí robí hladné vlkolačie zombie kreatúry bažiace po ľudskom mäse.

Keď ochorie prvý, ostatní ani len netušia o nebezpečenstve, ktoré im hrozí. Vírus má svojský a krutý spôsob prenášania a postupne obsadí mysle takmer každého z nich. Prežijú len Alice a Jules, dve čerstvo zamilované priateľky. Jedinými pomocníkmi je plne nabitá brokovnica a neďaleká chatka. Tento výlet tak pre Alice a Jules nie je len testom ich vzťahu ale aj ich schopností prežiť.

O film Feral z produkcie Halcyon a Rough Cut Films sa režisérsky postaral Mark H. Young a k scenári priložil svoju ruku Adam Frazier. Vo filme si zahrali Scout Taylor-Compton, Olivia Luccardi, Lew Temple, Renee Olstead, Landry Allbright, Brock Kelly, George Finn a Samantha Gangal.

Feral vyjde 25. mája na VOD cez distribučnú spoločnosť IFC Midnight.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: