Krvavý obetný rituál v novom horore Blood Bound

Zatratený krvou.

Niet lepšej kampane pre chránený sex ako hrozba obety v temnom čarodejníckom rituále. Možno keby na to 18 ročná Kerry myslela skôr, nemusela by sa ocitnúť v spleti démonických intríg. Drogy pre dobrú náladu a neviazaný sex sú slasti života, za ktoré by v referende hlasovala väčšina, no táto riskantná kombinácia má pre Kerry následky – je tehotná.

Kerry otehotnela po odviazanej noci so Seanom. Rozhodla sa ponechať si dieťa, no vziať jej ho chcú iní. Sean je totiž členom mocnej čarodejníckej rodiny, ktorá musí každých 25 rokov usporiadať obetný rituál, v ktorom pod rúškom noci zavraždia 4 ľudí, z toho jeden musí byť člen rodiny. Keďže sa v Kerry nachádza čerstvá rodinná krv, obeť je zrejmá a Sean s tým až tak veľký problém nemá. Svedomie sa za zvláštnych okolností prebudí v Davidovi. David je spomínaný v rodinnom proroctve ako silný jedinec, ktorý svoju rodinu vynesie na vrchol ich možností. Rituál tak musí byť bezchybný. Bohužiaľ, je to práve on, ktorý sa pri dávaní pozor na Kerry do nej zamiluje. David vie, že to nedáva zmysel. Ledva ju pozná a v konečnom dôsledku, dieťa má s iným mužom, no svoje pocity nedokáže kontrolovať. A ako to už býva, zabiť niekoho, koho milujete, je ťažšie, než sa zdá.

David a Kerry sa tak ocitnú v bizarnej situácii. Rituál sa blíži, zvyšok rodiny je pripravený a temné sily čakať rozhodne nebudú.

Horor Blood Bound, pôvodne The Dark Rite, je od režiséra Richarda LeMaya, zodpovedného za horor Dementia 13 z roku 2017, remake Coppolovho originálu. Vo filme si zahrali Eden Brolin, Ross Wellinger, Eric Nelsen, Timothy Hughes, Rosa Arredondo, Vanessa Rubio, Karmine Alers, Aneita Northey, Joseph Melendez a S.Lue McWilliams.

Blood Bound je z produkcie Bloodline Productions, Garden House Entertainment a vyjde 15.01.2019 na VOD cez Film Mode Entertainment.

[maxbutton id=“4″ ]

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: