Preskočiť na obsah

Krvavá rozlúčka so slobodou v horore Killer Kate

Preceňovaná sloboda.

Rozlúčky so slobodou vedia byť poriadne šialené, veď v konečnom dôsledku ide o posledné momenty (takmer) absolútnej slobody bez potreby zahodiť prsteň do umývadla. Angie si však rozlúčkovú predstavuje úplne inak. Pre seba a svojich hostí si pripravila krvavú hru o prežitie… nechtiac.

Pôvodné plány Angie spočívali v pobyte v horách a podľa kamarátky Sary v pikniku a v hraní spoločenských hier. Proste rozlúčka ako sa patrí, no kamarátky Angie veľmi dobre poznajú a vždy vedeli, že nemôžu očakávať totálny masaker. Tejto rozlúčky so slobodou sa navyše kvôli sľubu otcovi zúčastní aj sestra Kate.

Kate a Angie spolu nekomunikovali niekoľko rokov. Mali chorého otca a Angie radšej ušla na vysokú školu, čo nechalo všetky starosti s otcom na Kate. Odvtedy však ubehli roky a Angie chce oslavu využiť aj na uzmierenie sa so svojou staršou sestrou.

Kate je odhodlaná zabudnúť na minulosť, splniť sľub otcovi a Angie úprimne popriať to najlepšie do manželstva. Po príchode do veľmi príjemnej chatky prenajatej cez mobilnú aplikáciu sa takmer všetky baby zhodli na tom, že učinili správne rozhodnutie v nezložení sa v moteli. Len Kate mala z priestorov veľmi nepríjemný pocit. Oň sa podelila so zúčastnenými, no tí to vzali ako pokus o strašenie. „Veď je predsa Halloween!“ povedali si.

Ukáže sa však, že Kate mala pravdu. Chata patrí rodine amatérskych vrahov, ktorí si mysleli, že zabávajúce sa ženy budú ľahkými obeťami. Lenže nerátali s Kate, v ktorej sa skrývajú hnev a roky skúseností s neočakávanými udalosťami. Kate nedovolí tomu, aby na jej sestru siahli unudení blázni. Vyzbrojí sa hocičím, čo spôsobuje bolesť a pustí sa do špinavej práce. Niekto amatérskym vrahom musí predniesť skutočnú lekciu.

Horor Killer Kate! zrežíroval Elliot Feld. So scenárom mu pomohol Daniel Moya. Vo filme si zahrali Alexandra Feld, Danielle Burges, Amaris Davidson, Abby Eiland, Tiffany Shepis, Grant Lyon, Preston Flagg a ďalší.

Killer Kate! je z produkcie Feld Films a vyjde 26.10.2018 cez Freestyle Digital Media, a to na VOD a vo vybraných kinách.

Necenzurovaný trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: