Komunikácia s démonmi cez dosku Ouija sa nikdy nevypláca

Nehrajte sa s démonmi.

Nezáleží na tom, ako veľmi dobrých máte niektorých kamarátov. Ak vás pozvú do domu s bohatou spirituálnou históriou, jednoducho pozvanie odmietnite. Lenže Laurie je mladá a sympatická deva, ktorej zrejme nevie nikto povedať nie, a to už vonkoncom nie dňom stráveným výskumom na neurčitý projekt. Jej priatelia sa na to nechajú nahovoriť a sú úplne v poriadku s návštevou domu jej tety, ktorej celý rodokmeň bol súčasťou neslávneho čarodejníckeho spolku.

Matka varuje Laurie pred návštevou bývalého čarodejníckeho sídla, no tá ma už vlastné plány so svojimi priateľmi a rozhodne sa ani len jemne nedotýkajú akéhosi výskumu. Ide skôr o čarodejnícke experimenty a tie sa najlepšie vykonávajú pomocou spoločenskej hry Ouija. Je ťažko povedať, o čo Laurie spočiatku išlo, pretože keď sa komunikácia s entitami z iného sveta absolútne zvrhne, zostane v šoku a strachu aj ona. No na ľútosť je už neskoro, do domu boli pozvaní démoni minulosti a s partiou kamarátov si zahrajú hru, v ktorej niet víťaza.

Ouija House zrežíroval Ben Demaree (Hansel vs. Gretel, Dear Diary, I Died) a o scenár a príbeh sa postarali Jeff Hawkins, Jeff Miller (The ToyBox, ClownTown). Vo filme si zahrali Tara Reid, Mischa Barton, Carly Schroeder, Dee Wallace, Chris Mulkey, Tiffany Shepis, Mark Grossman, Eva Hamilton, Avery Austin, Derrick A. King, Grace Demarco.

Ouija House je z produkcie Millman Productions a o distribúciu sa postará ITN Films. Práve distribučná spoločnosť ITN Films vydala nový oficiálny trailer.

Dátum vydania ešte nie je známy, no Ouija House sa predstaví zajtra 5. mája na festivale Texas Frightmare Weekend.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: