Klaun v horore The Rave vám vyčaruje úsmev na tvári

Keď klaun klaunuje.

Zabudnite na univerzum Marvelu a nepodarený štart Universal Monsters. Produkčná spoločnosť Conrad Studios má totiž vlastný plán – vytvoriť Slasherverse. Nápad vytvoriť poprepájaný hororový svet štúdio oficiálne oznámilo v septembri minulého roku. Ako názov univerza napovedá, pôjde o svet veľmi krvavý a morbídny.

Slasherverse poskladajú režiséri Matthew Ward, Sean Keta, Jake Keta, Roger Jones a Conrad Faraj. Ich cieľom je vytvoriť štyri odlišné vízie hororu, no existujúce v jednej ucelenej a nepochybne šialenej realite. Pätica hororových nadšencov má všetko premyslené a filmy majú svoje koncepty a názvy. Divák sa postupne dočká filmov The Rave, The Retrograde, The Rage a The Rouge.

No a práve dnes vyšiel trailer na prvý film s názvom The Rave. O réžiu sa postaral Matthew Ward, ktorý v minulosti stál za filmom The Young Harvest (2013) a krátkym hororom Thank You, Mr. Giggles (2012). Na scenári sa podieľali Roger Jones, Brennan Eden, Matthew Ward a Conrad Faraj.

The Rave je tínedžerský slasher o tom, ako jediná traumatická udalosť v detstve môže zmeniť ľudské životy úplne od základov. Lola ako dieťa nebola v nemom úžase zo sladkej reality nevinných rokov. No keď bola pozvaná na narodeninovú párty svojej rovesníčky, zo slušnosti prišla. A práve počas osláv si pre Lolu jej „kamaráti“ pripravili prekvapenie. Hodili ju do kumbálu, v ktorom sa schovával chlapec v klaunovskom mejkape. Tento incident ju poznačil i do jej rokov dospelosti.

Niekoľko rokov po incidente však všetkým vyrasteným deťom z narodeninovej oslavy prídu pozvánky na záhadnú párty. Párty, na ktorú ani jeden z nich nezabudne – ak niekto vôbec prežije.

Vo filme si zahrali Katie Hubbard, Jenna Johnson, Hannah Lane, Angela Cole, Paloma Paulin, Harper Dawahare, Talia Schade, Jazz Securo, Denzel Washington, Tim Hale, Wade Gawthorp, Vergena Fields, Kat Gore, Logan Kidd a ďalší.

The Rave z produkcie Conrad Studios začne obiehať festivaly už túto zimu.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: