Klasika ‚Viem, čo ste robili minulé leto‘ príde v novej podobe od Jamesa Wana a Sary Goodman

Viem, čo ste robili minulé leto príde v novej podobe ako seriál od Jamesa Wana a Sary Goodman.

Čo ste robili minulé leto?

Viem, čo ste robili minulé leto (I Know What You Did Last Summer, 1997) je ikonický horor od Jima Gillespieho a Kevina Williamsona, v ktorom si zahrali známe tváre 90. rokov Jennifer Love Hewitt a Sarah Michelle Gellar. Film bol adaptáciou rovnomenného románu z roku 1973 od legendárnej spisovateľky Lois Duncan, známej pre svoju YA žánrovú tvorbu v horore, trileroch a mystery.

The Hollywood Reporter dnes oznámil, že hororovým fanúšikom známy príbeh dostane vynovenú podobu vo forme seriálu od Amazon Studios a Sony Pictures TV. Dej bude totožný s tým filmovým a knižným. Opäť sa teda vrátime do sveta tínedžerov, ktorí počas letných maturitných osláv zrazia záhadného chodca v rybárskom plášti. Svet sa im obráti naruby rok od smrteľnej nehody, keď Julie príde dopis s textom „Viem, čo ste robili minulé leto.“

Showrunnerom plánovaného seriálu je Sara Goodman, ktorá bola producentkou a scenáristkou Preacher, Gossip Girl, Outsiders, Reunion či Rake. Exekutívnymi producentmi budú Shay Hatten (John Wick 3 a pripravovaný horor Army of the Dead), Pavun Shetty (The Boys, Happy!), Erik Feig (ktorý bol producentom filmovej adaptácie z roku 1997 a hororov ako P2, Mŕtvi a nepokojní či hororovej filmovej série Pach Krvi), James Wan (Saw, Insidious, V zajatí démona), Rob Hackett (Swamp Thing) a Michael Clear (Nezhasínaj!, Annabelle 2: Stvorenie zla, Mníška, Kliatba kvíliacej ženy, Annabelle 3: Návrat).

Ako môžete vidieť, mená pohybujúce sa okolo projektu sú naozaj zvučné a hlavne s obrovskými skúsenosťami v hororovom žánri. Tešíme sa na finálny produkt.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *