Preskočiť na obsah

Keď sa strata panictva premení na krvavý rituál

Keď je lepšie zomrieť ako panic.

Prísť o panictvo je univerzálne ultimátnym cieľom každého chlapa. Nie je podstatné s kým, ale kedy a ako. Čím skôr, tým lepšie. Výsledný zážitok je príbeh, ktorým sa muž môže hrdiť až do svojho prvého prejavu erektílnej dysfunkcie. Medzi ostatnými samcami sa tým získava alfa kredit. A ženy? Ženy vedia vycítiť auru čerstvosti panenskej krvi. Priťahujú ich nebojácni a skúsení samci. Nie, panenská krv nie je mýtus, tínedžerské filmy neklamú.

Nico má už 20 rokov a je odhodlaný prísť o svoje panictvo čo najskôr. Blíži sa novoročná párty a Nico musí nájsť obeť, ktorej sa pred jeho mužnosťou podlomia kolená. Nemôže začať nový kalendárny rok ako panic. Potrebuje sa oficiálne stať mužom a na svojej stene lovca si urobiť prvý zárez. Niet lepšej príležitosti ako novoročná párty. Tanec, hudba, alkohol, blikajúce svetlá a eufória. Nejaká sa preňho nájde, musí!

A veru, jeho prianie sa stane skutočnosťou. Odhodlaného Nica si vyhliadne Medea. Je možno trošku staršia, mohla by mu byť matkou, ale nevyzerá zle a určite má bohaté skúsenosti. Nico je viac než spokojný. Prvý sex so skúsenou ženou? Všetci mu budú závidieť, kategória MILF na porno stránkach nevznikla náhodou. V podstate si vyšúchal jackpot.

Navyše, výhodou snovania sexuálnych plánov so staršou ženou je to, že má vlastný byt. Nico je v očakávaniach sexuálneho maratónu a testov všetkých praktík, ktoré videl v inkognito okne svojho webového prehliadača. Bohužiaľ, ukáže sa, že Medea má úchylku na zajačikov z úplne iného dôvodu. Pravda, ten dôvod v sebe skrýva aj sex, no omnoho alarmujúci je prísľub krvi, násilia, obetného rituálu a nevysvetliteľných supernaturálnych javov. Nicov únik sa pritom ešte sťaží v momente príchodu frajera Medey.

Nicov vytúžený sen sa zmení na nočnú moru, z ktorej sa nemusí prebudiť.

Španielsky horor The Night of the Virgin (v originále La noche del virgen) je od režiséra Roberta San Sebastiána a scenáristu Guillerma Guerrera. Zahrali si v ňom Javier Bódalo, Miriam Martin, Victor Amilibia, Ignatus Farray, Rocío, Suárez, Julene Lukenberri, Errapel Arrieta a ďalší.

The Night of the Virgin je z produkcie Platanoboligrafo a svetové festivaly obieha už od októbra roku 2016. Film si z nich odniesol 9 ocenení. Na festivaloch Nightmares Film Fest, A Night of Horror Film Festival, South African Horrorfest, Buffalo Dreams Fantastic Film Festival získal ocenenia za najlepší film. Kategóriu Hororová komédia ovládol na festivale Atlanta Horror Film Festival.

Film vyjde v USA a v Kanade cez distribučnú spoločnosť Cleopatra Entertainment, na VOD 12. júna a na DVD 10. júla tohto roku.

Trailer:

Zábery z filmu:

Oficiálne zábery:

Plagát: