Preskočiť na obsah

V jednu jarnú noc sa budú diať šialene zvláštne veci

Hororovo komediálny masaker Night of Something Strange vstane z mŕtvych už čoskoro.

Night of Something Strange od Jonathana Straitona je recenzentmi označovaný za vrchol hororovej komédie v tomto roku a veľmi zreteľne v sebe mieša všetko dobré od klasík ako Night of the Living Dead, Friday the 13th, Night of the Creeps, Return of the Living Dead alebo Braindead.

Partička kamarátov sa počas jarných prázdnin vydá oslavovať slobodu a svieže počasie na pláž. Carrie sa však počas nutnej prestávky na toalete nešťastne nakazí pohlavne prenosnou chorobou. Akoby už toto nestačilo na prekazenie prázdnin, táto choroba je nielenže smrteľná, ale nakazených premieňa na kráčajúce mŕtvoly. Tento symptóm sa začne prejavovať na ich ďalšej zastávke v izolovanom hoteli.

Pripomíname, že tento film si odniesol cenu za najlepší horor na filmovom festivale vo Phoenixe a rovnako získal skvelé ohlasy na Crimson Screen festivale, TromaDance festivale, HorrorHound festivale, Scare-A-Con festivale, PUFF festivale, Nightmares festivale, Freak Show festivale, Puerto Rico Fear festivale, NYC Horror festivale a na FrightFeste.

Film vychádza na iTunes a Google Play práve dnes 22. novembra. Na Blu-ray a DVD film vyjde na začiatku roku 2017.

Promo trailer:

Značky: