Japonský remake ikonického hororu ‚Kocka‘ dostal teaser trailer

Návrat do kocky

Bolestivý život v kocke.

Japonský remake kultového hitu Kocka (Cube, 1997) je na ceste. Potvrdil to japonský distribútor Shochiku cez krátky 30 sekundový teaser trailer. Film vyjde v japonských kinách pred koncom októbra a ktovie, možno sa ho pri troche šťastia dočkáme aj my.

Vincenzo Natali, režisér a scenárista prvého a najoslavovanejšieho filmu, sa na japonskom remakeu podieľal ako kreatívny poradca vedľa režiséra Shimizu Yasuhikoa, ktorý na adaptáciu použil scenár napísaný Tokuom Kojim. Vincenzo Natali, ktorý má podľa všetkého zrežírovať štvrtý film s pracovným názvom Cubed pre Lionsgate, sa naposledy ukázal divákom cez Netflix adaptáciu Kingovej poviedky Vo vysokej tráve (In the Tall Grass) v roku 2019.

Remake Cube divákom predstaví 6 osôb, ktoré na prvý pohľad nič nespája. Ocitnú sa však spoločne v bizarnej, diablom zostavenej „kocke“ plnej vražedných a mučivých nástrah. Ak sa z kocky chcú dostať v jednom celku, budú musieť využiť všetku svoju mentálnu a fyzickú silu. Ak sa im to podarí, možno sa aj dozvedia, prečo si „osud“ vybral práve ich.

V prerábke si zahrali Anne, Okada Masaki, Suda Masaki, Tashiro Hikaru, Yoshida Kotaro a Saito Takumi.

Cube vyjde vďaka Shochiku v japonských kinách 22. októbra 2021.

Teaser trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *