Preskočiť na obsah

Isabelle Fuhrman sa vráti ako Esther v prequeli hororu Sirota

Čaká nás nový strach z detí.

Horor Sirota (Orphan) sa v roku 2009 stal hororovým hitom a následne žánrovým kultom, hlavne vďaka „twistu“, ktorý tento príbeh o sirote Esther vyšplechol divákom do tváre. Film vtedy zrežíroval Jaume Collet-Serra, zodpovedný za remake House of Wax (2005) a neskôr po Sirote sa v roku 2016 ujal žraločieho hororu The Shallows s Blake Lively. Scenár zosnoval David Leslie Johnson-McGoldrick (Červená čiapočka, V zajatí démonov 2) z príbehu Alexa Macea.

Od februára vieme, že sa dočkáme prequelu filmu z roku 2009. No teraz vďaka Variety môžeme potvrdiť, že sa do hereckej role vráti hviezda prvej Siroty Isabelle Fuhrman. Okrem toho si obuje aj producentské topánky. Popri nej si zahrá aj Julia Stiles (The Omen, Dexter).

Režisérom novej Siroty s pracovným názvom Orphan: First Kill bude William Brent Bell (The Boy, Wer, The Devil Inside). Scenár napísal David Coggeshall (seriál Scream, Lore, Prey, The Haunting in Connecticut 2). Alex Mace sa vrátil ako producent skrz spoločnosť Dark Castle Entertainment spolu so svojimi kolegami Halom Sadoffom (The Breed), Ethanom Erwinom (Sirota, The Apparition) a Jamesom Tomlinsonom (vizuálne efekty pre filmy Temný rytier a Muž z ocele). Exekutívnymi producentmi sú David Leslie Johnson-McGoldrick, scenárista pôvodného filmu, a Jen Gorton. Entertainment One prinesie Josie Liang (Haunt).

Keďže ide o prequel, príbeh Orphan: First Kill sa bude odohrávať pred udalosťami Siroty z roku 2009. Podľa všetkého budeme svedkami „Esther“ a jej snahy zapadnúť do bohatej americkej rodiny, ktorá sa zmáta v tragédii nezvestnej dcéry.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *