Imaginárna kamarátka z detstva nedá pokoj ani v dospelosti vo filme Bethany

Prízraky z minulosti nedajú pokoj vo filme Bethany.

Mať imaginárneho priateľa v detstve je úplne prirodzenou súčasťou dospievania a tréningu medziľudskej interakcie. Pre rodičov veriacich na duchov a paranormálne javy môže ísť občas o desivé zistenie, ale imaginárni priatelia majú vždy jedno spoločné- po čase zmiznú. Preto je skutočným hororom moment, keď sa imaginárny priateľ z detstva vráti.

Presne tým si prejde vo filme „Bethany“ Claire, ktorá sa po smrti svojej matky vráti spoločne s manželom do domu v ktorom strávila celé svoje detstvo. Známe zákutia domova ju však nemilo prekvapia vyvolaním nepríjemných a mnohých už zabudnutých spomienok na bolestivé detstvo a matku tyranku. Okrem spomienok sa však vráti aj jej imaginárna priateľka z detstva a tá rozhodne nemá v úmysle vrelé privítanie. Claire tak zaleje vlna nevysvetliteľných javov a v lepšom prípade len hier vlastnej mysle.

Za filmom stoja režisér/scenárista James Cullen Bressack (Pernicious, 13/13/13) a scenárista Zack Ward (Restoration). Vo filme si zahrali aj Tom Green (Road Trip), či Shannen Doherty (Charmed).

Bethany vyjde 7. apríla tohto roku.

Trailer: