Preskočiť na obsah

Hviezda seriálu American Horror Story si zahrá postavu mníšky vo filme The Nun

Mníška dostala svoju tvár.

Už od februára vieme, že mníška z filmu The Conjuring 2 dostane vlastný film. Réžiu bude mať pod palcom Corin Hardy (The Hallow). Scenára sa ujal Gary Dauberman (Annabelle, Crawlspace), ktorý stojí taktiež za scenármi k očakávaným hororovým trhákom It (2017) a Annabelle: Creation (2017). Na pôvodnom koncepte pracoval aj David Leslie Johnson (Orphan, Red Riding Hood, The Conjuring 2). Na písaní scenára sa taktiež podieľal samotný hororový mág James Wan, ktorý sa navyše postaví do radu s ceduľkou „produkcia“ hneď vedľa Petra Safrana (The Conjuring, The Conjuring 2, Annabelle, The Belko Experiment, Martyrs).

Začiatkom apríla sme priniesli správu o tom, že k hereckému osadenstvu sa pridal Demián Bichir, ktorého môžete poznať z filmu The Hateful Eight od Quentina Tarantina a určite ho uvidíte v novom filme Alien: Covenant.

Podstatnejšou novinkou však bolo to, že Demian Bichir si zahrá kňaza Burkeho, vyslaného Rímom zúčastniť sa na vyšetrovaní záhadnej smrti mníšky. Príliš veľa toho táto informácia nepriniesla, ale načrtla pôvod Valaka, a ako sa táto démonická/pekelná entita dostala k tak ironickému vzhľadu.

Dnes sa fanúšikovia hororu dočkali ďalšej skvelej správy. K projektu The Nun sa pridala slávna mladá hviezda seriálu American Horror Story, či filmu Final Girls (2015), Taissa Farmiga, mladšia sestra rovnako slávnej a hororovými fanúšikmi milovanej Very Farmigy. Tá je známou hororovou tvárou nielen vďaka filmovej sérii The Conjuring, ale divák ju môže poznať aj z filmu Orphan (2009) a zo seriálu Bates Motel (2013-2017).

Taissa Farmiga si podľa dostupných informácií zahrá postavu mladej mníšky.

The Nun vyjde 13. júla v roku 2018.

1 názor na “Hviezda seriálu American Horror Story si zahrá postavu mníšky vo filme The Nun”

  1. Pingback: Dostane The Crooked Man z hororu V Zajatí Démonov 2 vlastný film? - Horormagória

Komentáre sú uzavreté.