Preskočiť na obsah

Hra maskovaných vrahov v šialenom horore The Furies

Pretek sériových vrahov.

Austrálski Odin’s Eye Entertainment dnes vydali trailer na šialene vyzerajúcu slasher jazdu The Furies a v hororovej komunite vyvolali úprimne príjemné reakcie. Niet sa čomu čudovať, režisér a scenárista Tony Da’Quino sa so svojim projektom vrátil ku koreňom obľúbenej krvavej zábavy, ktorú vrámci možností prezentuje aj samotný trailer.

Príbeh je o kamarátkach Kayle a Maddie, ktoré počas večernej graffiti zábavy za záhadných okolností unesú neznámi muži. Keď sa Kayla prebudí v krajine nikoho, okamžite si so strachom spomenie na hrozivý osud, ktorý mohol Maddie postretnúť. Keď sa však vydá hľadať svoju kamarátku, za svojim chrbtom si všimne zamaskovanú postavu s naostrenou sekerou.

Kayla a Maddie však nie sú jediné. Okrem nich sa v prázdnych končinách vražedného sveta nachádza ďalších 6 dievčat. Každá z nich má priradeného sériového vraha. Tí hrajú svojskú hru. Ak jeden z nich zabije dievča priradené k súperiacemu vrahovi, „majiteľ“ musí taktiež zomrieť. Úlohou je tak dávať pozor na „svoje“ dievča a zároveň eliminovať všetky ostatné. Víťaz môže byť len jeden.

Keď ide o život, do hry vstupuje stratégia. Zatiaľčo ostatné potenciálne obete si navzájom snažia podkopávať nohy, Kayla sa rozhodne vziať osudy seba a Maddie do vlastných rúk.

Film zrežíroval a napísal Tony Da’Quino. Zahrali si v ňom Linda Ngo, Taylor Ferguson, Helana Sawires, Harriet Davies, Kaitlyn Boye, Jessica Baker, Danielle Horvat a ďalší.

The Furies je z produkcie Odin’s Eye Entertainment, Silversun Pictures a vyjde 07.11.2019 cez The Film Distillery v Austrálii.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: