Preskočiť na obsah

‚Hotel Inferno 3‘ vás pozýva na ďalšiu šialenú jazdu peklom

Všade dobre, v pekle najlepšie…

O štúdiu Necrostorm sme naposledy písali v roku 2017, keď vyšiel trailer na extrémny horor Suite 313. Práve slovo „extrém“ vystihuje produkciu Necrostorm dokonale, o čom sa môžete presvedčiť aj v prípade pripravovaného tretieho filmu série Hotel Inferno. Trailer si budete môcť pozrieť jedine na YouTube, ak overíte svoj vek.

Tak ako ostatné filmy z tejto produkcie, séria Hotel Inferno je v prvom rade o neprestávajúcej hororovej zábave. Divák filmy prežíva z pohľadu prvej osoby a zmes praktických a CG efektov tvorí dokonalú záplavu démonického, zvráteného šialenstva, na ktoré naozaj len tak nezabudnete. Príbeh je však niečo, čo by ste mohli nájsť v spin-off filme inšpirovanom DOOM Eternal.

Ak ste predchádzajúce filmy nevideli, tak séria Hotel Inferno, pozostávajúca z Hotel Inferno 1, Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain a teraz Hotel Inferno 3: The Castle of Screams, sleduje príbeh anti-hrdinu Franka Zimosu, nájomného vraha, ktorého si na prácu vo vlastných hoteloch najal Jorge Mistandria. Z lukratívnej a jednoduchej práce sa však stala pasca nachystaná Mistandriom a jeho vlastným kultom. Franka zabijú a zostane uväznený v hoteli Inferno, akejsi pekelnej dimenzii, v ktorej žijú členovia kultu a démoni súčasne. Ak sa chce vrátiť do sveta živých, musí nájsť 5 elementov tvoriacich ľudskú dušu a musí to stihnúť skôr, než zhnije jeho človečia schránka.

V druhom filme sa Frankovi podarilo získať element ohňa, no teraz v treťom filme ho čaká cesta za elementom ľadu a učinenie ďalšieho kroku k úspešnému vzkrieseniu. Na tejto ceste boja za vlastnú ľudskosť bude opäť čeliť mase démonických kreatúr, no tie nebudú jediným nebezpečenstvom v mrazivo chorom hoteli Inferno.

Hotel Inferno III: The Castle of Screams je od Giulia De Santiho a Tiziany Machelly. Na Blu-ray a DVD vyjde 27. januára 2021.

Trailer:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *