Hororoví fanúšikovia sa ocitnú v skutočnom horore

Užite si horor na vlastnej koži vo filme Blood Fest.

Aj vy ste za svoj nádherný a plný život videli tisícky hororových filmov, pravidelne citujete frázy z ikonických hororov v bežnom toku existencie a máte tak vybrúsený zmysel pre nebezpečie, že by ste sa dokázali vyhnúť každej hororovej klišé situácii?

Bez hanby sa môžete cítiť hrdo. Teoreticky by ste vedeli, ako sa správne zachovať počas zombie apokalypsy, bytovej infestácie duchmi, domového prepadnutia, stratenia sa v lese či únosu sériovým vrahom. Inštinkt priemerného hororového fanúšika by mal byť nepochybne superiórny. Veď koľkí z nás neveriacky krútia hlavami pri sledovaní filmov, keď sa skupina tínedžerov rozdrobí alebo sa jedinec rozhodne ísť pátrať po pôvode záhadného hlasu v opustenom dome?

Práve pre takto aktívne skúsených fanúšikov vznikol nový festival s názvom Blood Fest. Ide o noci plné hororových zážitkov, ktoré telo každého žánrového fanúšika obdarujú desivým orgazmom. Bohužiaľ, organizátor berie horor až príliš vážne a pri slávnostnom zahájení Blood Festu na bezbranných účastníkov vypustí pestrý výber postáv z hororových filmov.

Hororoví fanúšikovia sa tak zrazu ocitnú v situácii, ktorú veľmi dobre poznajú. Vonku číha vražedný mišmaš zo všetkých hororových klasík a podľa všetkého nejde o súčasť zábavného programu. Podarí sa partii tínedžerov prežiť do konca svojho hororového filmu alebo sa ich život skončí pod hlučnou motorovou pílou?

Film Blood Fest zrežíroval Owen Egerton (Follow, 2015). Na Blood Feste účinkovali Zachary Levi, Jacob Batalon, Tate Donovan, Seychelle Gabriel, Robbie Kay, Barbara Dunkelman, Nicholas Rutherford, Olivia Grace Applegate, Isla Carvelli a ďalší.

Blood Fest je z produkcie Rooster Teeth Productions a svoju premiéru si užije na filmovom festivale SXSW.

Trailer:

Zábery z filmu: