Hororové poviedky z celého sveta vyšli v unikátnej knihe ‚The Valancourt Book of World Horror Stories‘

Valancourt Books predstavujú horor z celého sveta.

Svetový horor na jednom mieste.

Výnimočné žánrové vydavateľstvo Valancourt Books sme naposledy spomínali v rámci vydania vianočných gotických príbehov, no na december si pripravili ešte jeden úžasný projekt. Každý fanúšik literárneho hororu pravidelne plače nad tým, o aké šialene dobré a unikátne temné príbehy prichádza len preto, lebo nerozumie všetkým rečiam na našej modrej planéte. Ak však patríte medzi čitateľov rozumejúcim anglickému jazyku, Valancourt Books tento viacjazyčný problém vyriešili so svojou novou knihou.

The Valancourt Book of World Horror Stories, volume 1 je zbierka hororových príbehov od autorov z desiatok krajín, pôvodne napísaných v takmer 20 odlišných jazykoch. Editori James D. Jenkins a Ryan Cagle dali dohromady cez 20 príbehov medzinárodného moderného hororu z krajín ako Nórsko, Švédsko, Rumunsko, Mexiko, Fínsko, Ekvádor, Senegal, Maďarsko, Taliansko, Španielsko, Peru či Filipíny. Všetky poviedky nachádzajúce sa v knihe sú v angličtine vôbec po prvýkrát, viaceré z nich profesionálne preložené na náklady vydavateľstva.

Ak vám teda anglický text nerobí problém a chcete nazrieť do pestrého sveta medzinárodného hororu, 428 stranovú zbierku poviedok The Valancourt Book of World Horror Stories, volume 1 si môžete objednať s poštovným zdarma z online kníhkupectiev Book Depository a Blackwell’s.

Obálka:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *