Horor „The Amityville Murders“ dostal nový trailer

Okatý dom znovu úraduje…

O Farrandsovom geniálnom nápade pridať nový skvost do úžasnej hororovej série The Amityville v podobe „The Amityville Murders“ sme písali už v auguste a s rovnakým sarkastickým nadšením. Od roku 1977 vyšlo o tejto tragédii vyše 20 filmov a 7 kníh, čas povedať si „stačilo“ nastal už pred 10 rokmi. Nový prírastok do škaredej rodiny mal vyjsť už v októbri, no vydanie na VOD sa odsunulo na február budúceho roku.

V roku 1974 sa v dome na 112 Ocean Avenue udiala obrovská tragédia. Ronald DeFeo Jr. tu zavraždil svojich rodičov a štyroch súrodencov. Najväčšou záhadou bol fakt, že všetci boli zavraždení na svojich posteliach a bez jedinej známky sebaobrany či chaosu po počutí prvého výstrelu. DeFeo sa pred súdom bránil s tým, že nebol pri zmysloch a k aktu ho prakticky prinútili konšpirujúce hlasy členov jeho rodiny.

Samozrejme, na tragédiách sa dobre zarába a inak tomu nebolo ani v tomto prípade. Tragickú udalosť totiž zviditeľnila kniha The Amityville Horror z roku 1977, ktorá čitateľom predhodila paranormálne elementy a údajné vplyvy duší z pohrebiska na ktorom bol dom že vraj postavený. Tento román bol založený na spomienkach rodiny Lutzovcov. Tí sa do domu nasťahovali 13 mesiacov po masakre a z domu od strachu ušli o 28 dní neskôr.

The Amityville Murders od Daniela Farrandsa sa prezentoval a stále prezentuje ako „svieži“ pohľad na reálne udalosti. Všetci však dobre vieme, že tomu tak nie je a ani nebude. V každom prípade, ak niekoho táto filmová séria baví, čaká ho druhý oficiálny trailer.

The Amityville Murders zrežíroval a napísal Daniel Farrands. Vo filme si zahrali Chelsea Ricketts, Rebekah Graf, John Robinson, Diane Franklin, Noa Brenner, Liane Kazan, Zane Austin a ďalší.

Film je z produkcie ETA Films, Green Light Pictures, 1428 Films a vyjde 08.02.2019 na VOD cez Skyline Entertainment.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagáty: