Horor „Parohy“ prichádza s finálnym trailerom

Parohy už v apríli.

Blíži sa koniec roku a spolu s ním aj koniec celej dekády. No ak je jedna vec, ktorá sa v novom desaťročí zaručene nezmení, je to záplava trailerov pre jeden jediný film. Skvelým príkladom je zaujímavo vyzerajúci horor Antlers, ku ktorému sme za necelé štyri mesiace dostali teaser trailer, oficiálny trailer a tentokrát aj trailer s označením „finálny“.

Ťažko písať o jednom filme po tretíkrát, no vždy sme spomenuli domnienku, že v tomto prípade ide o projekt s obrovským potenciálom. Pre jeho vznik totiž spojili sily žánrové esá. Na režisérskej stoličke si posedel Scott Cooper (Black Mass, Hostiles), o produkciu sa postaral ikonický Guillermo del Toro (Pan’s Labyrinth, Crimson Peak, The Shape of Water) a scenár dal dokopy Nick Antosca (Channel Zero, Hannibal, The Forest, The Act) za asistencie C. Henryho Chaissona.

Aby toho nebolo málo, film je adaptáciou poviedky The Quiet Boy od samotného Nicka Antoscu. Ak by ste sa chceli pred vydaním filmu ponoriť do sveta slov, môžete si prečítať krátky príbeh The Quiet Boy zdarma a legálne napríklad aj na tomto webe :The Quiet Boy by Nick Antosca (ENG).

Samotný film je o drobnom mestečku v štáte Oregon, kde učiteľka Julia Meadows a jej brat Paul, miestny šerif, prídu na to, že jeden zo žiakov skrýva desivé tajomstvo. Tajomstvo tak hrôzostrašné, že môže byť samotným kľúčom k vysvetleniu viacerých brutálnych záhad.

Vo filme Antlers si zahrali Jeremy T. Thomas, Keri Russell, Jesse Plemons, Scott Haze, Sawyer Jones, Cody Davis, Rory Cochrane, Graham Greene a ďalší.

Film je z produkcie Fox Searchlight Pictures v spolupráci s Guillermo del Toro p.g.a. a vyjde 16.04.2020 v slovenských a českých kinách vďaka CinemArt.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: