Preskočiť na obsah

Horor „Naslepo“ dostal druhý oficiálny trailer

Pasca naslepo.

Horor Bird Box dostal druhý oficiálny trailer a tak ako aj v našom prvom článku, aj v tomto vás ideme presvedčiť k tomu, aby ste si rýchlo uchmatli debutový post-apokalyptický román Bird Box z roku 2015 od Josha Malermana. Totožnosť názvov totiž nie je náhodná a „Netflix Original“ decembrový horor je románom veľmi silno inšpirovaný. Knižný originál nájdete v slovenskom jazyku pod názvom Naslepo a v českom pre zmenu pod názvom V Pasti takmer v každom online kníhkupectve. Môžete skúsiť napísať aj Ježiškovi…

Ak ste knihu čítali, prípadne nemáte záujem, môžete sa pustiť do novo vypusteného traileru. Pripomeňme si však o čom vlastne tento post-apokalyptický horor je.

Film sa odohráva v troch rôznych časových obdobiach. V nich budete môcť sledovať Malorie so svojimi malými deťmi a ich boj s neviditeľnou hrôzou. Pred 5 rokmi totiž ľudstvo zdecimovala nevídaná apokalypsa. Stačí jeden pohľad a donúti vás zobrať si vlastný život. Ide o príšeru? Nadpozemskú silu? Vírus? To nik nevie. Vie sa len toľko, že jediným spôsobom prežitia je previazať si oči šatkou a dúfať v šťastie.

Malorie chce však ujsť do údajne existujúceho útočiska. K nemu sa môže dostať dvojdňovou plavbou po rieke. Stúpajúca hmla a strach jej detí však môžu všetku snahu prekaziť…

Bird Box je od úspešnej dánskej režisérky Susanne Bier (Brothers, Hævnen, Serena) a jej obľúbeného scenáristického kolegu Andersa Thomas Jensena, ktorý napísal scenár k filmovej adaptácii Kingovej Temnej Veže. Vo filme Bird Box si zahrali Sandra Bullock, Sarah Paulson, Rosa Salazar, John Malkovich, Trevante Rhodes, Parminder Nagra, Amy Gumenick a ďalší.

Bird Box je z produkcie Bluegrass Films, Universal Pictures, Chris Morgan Productions a vyjde 21.12.2018 na streamovacej službe Netflix.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát:

Značky: