Preskočiť na obsah

Horor Keep Watching ponúka sériových vrahov v priamom prenose

Horor Keep Watching nám ukáže teror z viacerých uhlov.

Na prvý pohľad úplne normálna rodina sa vráti na víkend domov do svojho celkom priestranného príbytku. Po štandardných rituálnych úkonoch, ktoré robí každý, keď sa večer vráti do oázy pokoja, sa členovia rodiny tešia na príjemný večer v obklopení nočného ticha.

Kým bola rodina preč, do domu sa im nasťahovali psychopatickí sérioví vrahovia s menami Creator a Terror. Tí sa pustia do šialenej hry plnej teroru a strachu, sledujúc ju na desiatkach obrazovkách, ktoré sú súčasťou nového bezpečnostného systému. Rodinná zábavka s názvom „Zabi, lebo budeš zabitý“ tak bude sondou do rodinných vzťahov a dôvodu, prečo si vražední šialenci vybrali práve ich.

Otec Carl (Ioan Gruffudd) je rozvedený muž a nová matka Nicole (Natalie Martinez) to má v domácnosti s dvoma deťmi naozaj veľmi ťažké, hlavne s nevlastnou dcérou Jamie (Bella Thorne), ktorá nové zloženie rodiny odmieta akceptovať. Okrem toho v sebe skrýva niekoľko tajomstiev, ktorých odhalenie zmení osud nielen jej samotnej, ale celej rodiny.

Akoby toho nebolo málo, vrahovia celé dianie streamujú online pre náhodných (a nie tak úplne náhodných) divákov po celom svete. Navyše celú situáciu skomplikuje návšteva záhadného hosťa (Leigh Whannel). O čo vlastne ide? Kto stojí za touto šialenou zábavou a prečo?

Horor Keep Watching je celovečerným režisérskym debutom Seana Cartera. Scenár napísal Joseph Dembner, pre ktorého to bolo taktiež prvou skúsenosťou v obore. Vo filme si zahrala Bella Thorne, ktorú môžete poznať zo seriálovej verzie Scream a stále nevydaného hororu Amityville: The Awakening. Ďalším pre divákov známym menom je Leigh Whannell, ktorý sa legendárne spája s tvorbou hororovej série Saw, Insidious a filmu Dead Silence. Leigh stvárni záhadného (krutého?) hosťa, ktorý je označovaný len ako Mysterious. Okrem nich diváci uvidia Natalie Martinez, Chandlera Riggsa a Ioana Grufudda.

Film Keep Watching, pred získaním distribučných práv spoločnosťou Screen Gems známy ako Home Invasion, mal vyjsť už v decembri minulého roku. Dátum vydania sa presunul na 24. marec roku 2017 a teraz film nesie štítok s vágnym označením 2017. Trailer je však tu a spoločne sa môžeme tešiť na horor z produkcie Voltage Pictures. Len nevieme presne kedy.

Trailer:

Zábery z filmu:

Zábery z filmu: