Preskočiť na obsah

Horor a des ožijú pri jazere strachu

Lake Fear 3 pokračuje v tradícii.

Ak máte radi šialené horory plné zábavy a odkazov na klasické i obskúrne žánrové filmy, tak zrejme poznáte sériu Lake Fear, ktorú v roku 2014 odštartovali Michael a Gerald Crum. Druhú časť Lake Fear 2: The Swamp si v roku 2016 vzal pod svoje krídla Ben Wilder. V najnovšej časti Lake Fear 3: Origin of Evil sa vo svojej kreatívnej sile opäť predvedú Michael a Gerald Crum.

V úplne prvom filme sa štyri kamarátky Tina, Jordan, Kathy a Stephanie schytili a odišli na víkend na chatu, ktorej desivé varovné signálny absolútne ignorovali a tak aj dopadli. Druhý film od iného kreatívneho tímu sa však mierne odklonil od originálu a diváka vzal medzi prírodné monštrá na Floride. Keďže sa tretieho filmu ujali opäť Crumovci, bolo zrejmé, že sa vrátia k svojej dejovej línii.

V Lake Fear 3: Origin of Evil sa Revel a Chloe vydajú hľadať nezvestnú Jordan z úplne prvého filmu. Je to totiž sestra Revel a kamarátka Chloe. Na svojej pátracej ceste natrafia na údajné médium Vincenta. Vinco pochopiteľne vie vyzistiť miesto, kde sa Jordan nachádza. Bohužiaľ, táto trojica nie je úplne pripravená na horor a teror, aké lokalita ponúka. Priamo pred ich očami totiž ožije des, ktorý bol do toho konkrétneho momentu považovaný za obyčajný mýtus. Našťastie Remington z prvého filmu vie ako na výtvory pekla.

Lake Fear 3: Origin of Evil je z produkcie ITN Distribution a MGI Productions. Zahrali si v ňom Joshua Winch, KateLynn E. Newberry, Shanon Snedden, Devi Khajishvili, James D. Pruitt, Samantha Heer, Robyn Snyder, Helen Heer a ďalší.

Lake Fear 3: Origin of Evil nemá stanovený presný dátum vydania. No bude to ešte tento rok.

Trailer:

Zábery z filmu:

Plagát: